Joanna Kulig w "Vanity Fair"! Kolejny sukces polskiej aktorki

Roksana Orlicka 29.01.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Instagram/joannakulig_official

Amerykańskie media zachwycają się Joanną Kulig! Polska aktorka udostępniła zdjęcie, które ukazało się w amerykańskim "Vanity Fair".

Joanna Kulig wyrasta na międzynarodową gwiazdę kina! Amerykańskie media nie przestają zachwycać się jej aktorską kreacją w filmie "Zimna wojna". Trzeba przyznać, że film Pawła Pawlikowskiego otworzył Kulig wiele drzwi. Film zachwycił krytyków na festiwalach, zwrócili oni uwagę na Joannę Kulig, którą mianuje się nadzieją kina. Polka trafiła również do prestiżowej agencji aktorskiej CAA, reprezentującej takie sławy jak Leonardo DiCaprio, Sharon Stone i Michelle Pfeiffer

Joanna Kulig w "Vanity Fair"!

"Zimna wojna" dostała aż trzy nominacje do Oscara, a Joanna Kulig bierze udział w wielu branżowych imprezach i intensywnie promuje film w Ameryce. Ostatnie miesiące były bardzo intensywne dla Joanny Kulig - aktorka wystąpiła między innymi w kampanii marki odzieżowej Reserved, znalazła się na okładce polskiego Vogue'a, udzieliła też kilka wywiadów amerykańskim mediom. Magazyn "W Magazine" umieścił Joannę Kulig obok takich gwiazd jak Amy Adams czy Nicole Kidman. Ostatnio jej zdjęcia pojawiły się w prestiżowym magazynie "Vanity Fair".

Joanna Kulig opublikowała zdjęcia na swoim Instagramie i chwilę później otrzymała komentarze z gratulacjami, co więcej - rosnące grono zagranicznych fanów aktorki chwalili ją za rolę Zuli w "Zimnej wojnie".

Nie można mieć piękniejszej pamiątki z okresu ciąży... Fenomenalne wszystkie sesje i pozostaje pod ogromnym wrażeniem pani! - zauważyła jedna z fanek.

Myślicie, że Joanna zrobi karierę w Hollywood?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów