Joanna Kulig potwierdziła narodziny pierwszego dziecka: "Nowy człowiek przybył na ziemię"

Roksana Orlicka 22.02.2019
Joanna Kulig
Fotografia: Instagram/@joannakulig_official

Joanna Kulig potwierdziła na Instagramie narodziny pierwszego dziecka. Artystka umieściła wzruszający wpis i wyznała, że jest szczęśliwa. 

Joanna Kulig została mamą! O narodzinach pierwszego dziecka aktorki mów się od kilku dni, ale Joanna Kulig dopiero teraz postanowiła podzielić się tą radosną nowiną z fanami. Polska aktorka dodała krótki, ale wzruszający wpis pod swoją najnowszą fotografią na Instagramie. Co napisała?

Joanna Kulig potwierdza narodziny swojego pierwszego dziecka

Joanna Kulig od kilku miesięcy przebywa w Stanach Zjednoczonych. Aktorka wyjechała do USA, żeby promować najnowszy film "Zimna wojna", nominowany do Oscara w aż trzech kategoriach. Rolą Kulig zachwyca się cały świat, aktorka uczestniczyła w wielu imprezach branżowych, na których poznała największe gwiazdy Hollywood, w tym Brada Pitta. Rolą Zuli w "Zimnej wojnie" zachwyciła nawet Natalie Portman. Joanna Kulig podpisała również kontrakt z prestiżową agencją filmową i wystąpiła gościnie w serialu "Hanna". W międzyczasie aktorka przygotowywała się do najważniejszej roli w swoim życiu, roli matki. Towarzyszył jej mąż, Maciej Bochniak.

Aktorka zdecydowała, że jej pierwsze dziecko urodzi się w Stanach Zjednoczonych. Jej pociecha przyszła na świat w luksusowej klinice, wybieranej przez największe gwiazdy Hollywood. Kulig nie opublikowała bezpośrednio zdjęcia z dzieckiem, ale dodała pierwszą fotografię po porodzie i wyznała, że jest niezwykle szczęśliwa:

Nowy człowiek przybył na ziemię. Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Jestem bardzo szczęśliwa! 

Joanna Kulig pokazała zdjęcie, na którym wygląda pięknie!

Aktorka nie ujawniła płci dziecka, ale wyręczył ją w tym jej brat, Piotr Kulig. Szczęśliwy wujek wyznał, że Joanna i jej mąż doczekali się syna. Pociecha najprawdopodobniej dostanie tradycyjne polskie imię, Jan.

Wiele osób zastanawia się, czy Joanna Kulig pojawi się w niedzielę na gali wręczenia Oscarów. Na razie aktorka nie potwierdziła swojej obecności.

Joannie Kulig serdecznie gratulujemy narodzin dziecka!

Zobacz także: "Zimna wojna" pobiła rekord! To sukces producentów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów