Joanna Krupa ma już spory ciążowy brzuszek. Zdradziła, który to tydzień!

Łucja Siennicka 25.07.2019
Joanna Krupa
Fotografia: Instagram/@joannakrupa

Joanna Krupa wyjawiła kilka miesięcy temu, że niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Teraz wyznała, który to już tydzień ciąży!

To bardzo radosny czas dla Joanny Krupy. Modelka i jurorka popularnego programu "Top Model" spodziewa się pierwszego dziecka. 40-latka chętnie relacjonuje przebieg swojej ciąży w internecie. Teraz zdradziła, w którym jest tygodniu. To już półmetek!

Joanna Krupa zdradziła, w którym jest tygodniu ciąży

Krupa nie ukrywa swojego szczęścia. Gwiazda jest wniebowzięta, że niedługo zostanie mamą, a tą radością dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Modelka chwali się rosnącym brzuszkiem, opowiada o tym, jak się czuje. Śmiało można powiedzieć, że Joasia promienieje! 

Modelka podjęła decyzję, że aż do porodu nie chce znać płci dziecka, ale mimo to wybrała już imiona. Dziewczynka otrzyma imię Amelie-Rose lub Sophia-Grace. Natomiast chłopiec będzie nosił imię James Dean.

Joanna opublikowała zdjęcie, na którym widać, że w ostatnim czasie bardzo urósł jej brzuszek. Modelka zdradziła też, ile czasu pozostało do rozwiązania.

Okazuje się, że to 25. tydzień ciąży. Oznacza to, że 40-latka jest już w połowie szóstego miesiąca ciąży. Powinna już odczuwać ruchy maleństwa. 

Obserwujecie Joannę Krupę na Instagramie?

Zobacz także: Edyta Herbuś pozuje topless w łazience. Tancerka dodała odważne i zmysłowe zdjęcie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów