Joanna Koroniewska na wakacjach w Wenecji. Fani są zachwyceni jej urodą

Łucja Siennicka 13.09.2019
Joanna Koroniewska
Fotografia: VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska opublikowała kilka zdjęć z wakacji. Aktorka odpoczywała we Włoszech. Internauci są zachwyceni urodą 41-letniej gwiazdy.

Joanna Koroniewska dała się poznać widzom w serialu "M jak miłość", gdzie występowała przez wiele lat. Rola w popularnej telenoweli przyniosła jej dużą rozpoznawalność. Aktorkę w mediach społecznościowych obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. 41-latka spędzała ostatnio wakacje w Wenecji, co udokumentowała na swoim profilu na Instagramie. Trudno znaleźć chociaż jeden negatywny komentarz. Internauci są zgodni - Joanna zachwyca urodą. 

Joanna Koroniewska zachwyciła zdjęciami z wakacji

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie udostępnia swoje zdjęcia i pokazuje, jak spędza wolny czas. 

Asia prowadzi zdrowy styl życia, dużo ćwiczy i bardzo dba o to, żeby na jej talerzu pojawiały się tylko pełnowartościowe produkty. W efekcie gwiazda może się pochwalić nienaganną figurą i piękną cerą.

Koroniewska często pokazuje zdjęcia w naturalnym wydaniu, na co dzień unika mocnego makijażu. Tym razem na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z włoskich wakacji. 

Joanna przyleciała do Włoch na Festiwal Filmowy w Wenecji i wyglądała jak prawdziwa gwiazda!

Jednak zachwyt wywołały zdjęcia, na których można zobaczyć, jak aktorka spędzała wolny czas. Fani zasypali 41-latkę komplementami. 

Prawdziwie piękna kobieta - pisali.

Dociekliwi internauci dopatrzyli się również zabawnej sytuacji.

Nawet gondolier taki zapatrzony, że prawie wpłynął w mostek - można przeczytać w komentarzach.

Byliście kiedyś we Włoszech?

Zobacz także: Joanna Koroniewska w modnym topie za 79,99 złotych. Ten model kupisz w popularnej sieciówce!

Lubisz podróżować? Zaplanuj wyprawę szlakiem zamków!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów