Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybrali imię dla drugiej córeczki. Po raz kolejny postawili na klasykę

Magdalena Kulej 19.03.2018
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
Fotografia: East News, instagram.com/maciejdowbor_totalneporuszenie

W połowie lutego Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powitali na świecie drugą córkę. Jej imię przez miesiąc było tajemnicą. 

W połowie lutego internet obiegła radosna nowina. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor powitali na świecie drugie dziecko. Aktorka podzieliła się wówczas na Instagramie wymownym zdjęciem. Różowy tort i wzruszający opis nie pozostawiły złudzeń. Jedyną niewiadomą było już tylko imię, którego gwiazdorska para nie chciała zdradzić.

Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki – napisała Koroniewska.

Zobacz też: Koroniewska i Dowbor zostali rodzicami. Aktorka zdradziła płeć dziecka

Do narodzin drugiej córki odniósł się też szczęśliwy ojciec. W nietypowy sposób zażartował w sieci i wyznał, że w końcu zasłużył na dodatkowe 500 złotych od państwa.

Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+. Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym – napisał na Instagramie.

Tajemnica imienia „Małej Księżniczki” wyszła na jaw dopiero miesiąc po narodzinach. Do pilnie strzeżonej informacji dotarł magazyn "Flesz". Według znajomej celebryckiej pary, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zdecydowali się na imię Helena.

Helenka i jej mama czują się bardzo dobrze. Mała pięknie przybiera na wadze, ale... aniołkiem nie jest. Na razie nie za bardzo lubi spać, więc zarwane noce dają się trochę Joasi i Maćkowi we znaki.

Nad małą Helenką czuwa też jej siostra Janina. Jak donoszą plotkarskie portale, 9-latka świetnie odnalazła się w roli starszej siostry i chętnie pomaga w opiece nad Helenką. Dumni rodzice już od lat tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Poznali się na planie serialu „M jak miłość” i od tamtej pory są niemal nierozłączni. Od narodzin drugiej córki systematycznie dzielą się w sieci wspólnymi chwilami z nowym członkiem rodziny. 

Zobacz też: Koroniewska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół spowodował dyskusję wśród fanów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów