Jenna Dewan jest w ciąży. Jej partner opublikował wzruszający wpis

Łucja Siennicka 26.09.2019
Jenna Dewan
Fotografia: Instagram/@jennadewan

Jenna Dewan niedługo urodzi drugie dziecko! Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pomocą mediów społecznościowych. Jej partner zebrał się na odwagę i opublikował na ten temat wzruszający wpis.

Jenna Dewan to 38-letnia aktorka znana z roli w filmie "Step Up. Taniec zmysłów". Dewan przez wiele lat tworzyła parę z Channingiem Tatumem, którego poznała na planie filmu. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu. Jenna ułożyła sobie życie na nowo, a w mediach pojawiła się informacja, że spodziewa się drugiego dziecka!

Jenna Dewan spodziewa się dziecka! Wzruszająca reakcja jej partnera

Jenna Dewan zaczynała karierę jako tancerka. Występowała w licznych teledyskach, między innymi u Christiny Aguliery i Justina Timberlake'a, z którym spotykała się przez rok. Następnie Jenna wygrała casting do muzycznego filmu, gdzie spotkała swojego męża.

Jenna i Chunning poznali się w 2005 roku na planie filmu "Step Up. Taniec zmysłów", który okazał się być międzynarodowym sukcesem. Trzy lata później wzięli ślub i uchodzili za zgraną parę.

Tatum i Dewan unikali mediów i nie dawali kolorowej prasie powodów do plotek. Po kilku latach wspólnego życia na świat przyszła ich córeczka Everly (urodzona w 2013 roku). 

Zaledwie pięć lat później para ogłosiła separację, dodając oświadczenie, w którym wytłumaczyli, że pozostają w przyjacielskich stosunkach. Obydwoje ułożyli sobie życie na nowo.

Tatum spotyka się z brytyjską wokalistką Jessie J, natomiast Jenna jest w związku z aktorem Steve'em Kazee'em.

Aktorka ogłosiła, że para niedługo powita na świecie wspólne dziecko! Z tej okazji partner 38-latki opublikował obszerny i poruszający wpis. 

Nie potrafię nawet opisać uczuć, od czasu, gdy dowiedzieliśmy się, że Jenna jest w ciąży! Czekałem całe życie na tę chwilę i nie mogłem znaleźć lepszej osoby do zbudowania rodziny. Mam partnerkę, która promieniuje miłością, ciepłem i życzliwością - napisał.

Steve dodał, że traktuje córkę Jenny z poprzedniego związku jak swoje dziecko.

Evie wtargnęła do mojego życia. Nauczyłem się już tak wiele o rodzicielstwie, obserwując, jak szczęśliwa jest z nią Jenna. A Evie nauczyła mnie wiele o tym, co to znaczy kochać dziecko i komunikować się z nim. I nie mogę się doczekać, aby dać jej rodzeństwo i stworzyć naszą małą rodzinę trochę większą - podsumował.

Kibicujecie tej parze?

Zobacz także: Jenna Dewan walczy na parkiecie z J.Lo w najnowszym zwiastunie "World of Dance"

Lubisz oglądać filmy? Sprawdź, który z nich opisuje twoje życie!

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów