Janusz Józefowicz o początkach kariery Nataszy Urbańskiej. Nie była posłuszna

Łucja Siennicka 30.08.2019
Natasza Urbańska
Fotografia: Instagram/@nataszaofficial

Janusz Józefowicz udzielił wywiadu Plejadzie, w którym opowiedział o początkach kariery Nataszy Urbańskiej. Okazuje się, że wcale nie miała łatwo!

Janusz Józefowicz jest bardzo wymagającym reżyserem, jednak dzięki niemu wybiło się wiele gwiazd. W tym Natasza Urbańska, z którą tworzy parę także w życiu prywatnym. Józefowicz opowiedział w wywiadzie dla Plejady o początkach kariery Nataszy Urbańskiej. Okazuje się, że wcale nie miała taryfy ulgowej - wręcz przeciwnie! Musiała się wykazać. 

Janusz Józefowicz o początkach kariery Urbańskiej

Natasza Urbańska zaczynała karierę, gdy była nastolatką. Od dziecka interesował ją śpiew i fascynował taniec. Urbańska wiedziała, że scena jest idealnym dla niej miejscem.

Okazuje się, że musiała ciężko pracować, by zdobyć uznanie Janusza Józefowicza, jej obecnego męża. Józefowicz przyznał, że już na początku swojej kariery Natasza miała wdzięk i była zadziorna.

Reżyser przyznał, że nie umiała zbyt wiele na początku i powiedział, że jego żona była "kwadratowa". Mimo to dał jej szansę i pozwolił się rozwijać. 

Powiedziałem jej, żeby raczej skupiła się na tańcu, bo mam w zespole Edytę Górniak i Kasię Groniec. Ona jednak mnie nie posłuchała, ćwiczyła, uczyła się na boku i potem prezentowała mi swoje postępy. Za każdym razem coraz bardziej mnie zaskakiwała - przyznał.

Dzięki swojej ciężkiej pracy i konsekwencji Urbańska otrzymała rolę w "Metrze"

Natasza jest niezwykle ambitna. Ogromnie dużo pracy włożyła w to, żeby przekonać mnie, że zasługuje na główne role. Stała się z czasem profesjonalna i wszechstronna w każdej dyscyplinie musicalowego warsztatu. To jest niesamowite, jak ona wspinała się po kolejnych szczeblach. W końcu dojrzałem do tego, że trzeba zrobić dla niej spektakl - dodał.

Uważacie, że Natasza Urbańska powinna się częściej pojawiać w telewizji?

Zobacz także: Natasza Urbańska z klasą pozuje na Instagramie. To zdjęcie docenili fani!

Chciałabyś mieć kiedyś męża? Sprawdź, jaką żoną będziesz!

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów