Maja Kraft była mianowana "polską Britney Spears". Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Roksana Orlicka 17.04.2019
Maja Kraft
Fotografia: Instagram/@barteksrecords

Maja Kraft była nazywana "polską Britney Spears". Były plany na wielką karierę, ale wokalistka zniknęła z showbiznesu. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Pamiętacie Maję Kraft? Wokalistkę promowano jako "polską Britney Spears". Zadebiutowała w 2000 roku utworem "Moje Skrzydła", następnie wydała debiutancką płytę. Rok później Maja zniknęła z showbiznesu i słuch po niej zaginął.

Jak teraz wygląda i czy wciąż zajmuje się śpiewem?

Dlaczego Maja Kraft zrezygnowała z kariery muzycznej?

Maja Kraft to tak naprawdę Natalia Gryczyńska. Wokalistka urodziła się w 1983 roku, więc gdy zaczynała przygodę ze śpiewaniem, była jeszcze nastolatką. Pochodzi z Poznania i ukończyła w tym mieście studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Artystka nie tylko stylizowała się na Britney Spears, ale i nagrywała muzykę w podobnym stylu. Maja nie osiągnęła zamierzanego sukcesu w Polsce. Wydała jedną płytę, na której znalazł się kawałek z gościnnym odziałem Bartka Wrony.

Po wydaniu płyty prowadziła jeszcze muzyczne show w telewizji, a potem słuch po niej zaginął. Muzyka jest jej pasją i już we wczesnym dzieciństwie brała lekcje nauki gry na pianinie. 

Dlaczego Maja Kraft postanowiła zakończyć działalność muzyczną?

To była moja świadoma, biznesowa i artystyczna decyzja. Tak się wszystko ułożyło - powiedziała w rozmowie "Dzień dobry TVN".

Jak teraz wygląda "polska Britney Spears"?

Kraft wyznała, że nie rozpamiętuje przeszłości. Dodała również, że zakończenie kariery muzycznej było dobrą decyzją.

Niczego nie żałuję. Mam wspaniałe życie. To, co widziałam i czym się teraz zajmuję, nie wydarzyłoby się, gdybym do dziś śpiewała z dwoma warkoczami - powiedziała.

Maja po zakończeniu kariery skupiła się na nauce. Ukończyła filologię polską na UAM.

Dość długo pracowałam w biznesie sportowymzajmowałam się sprzedażą miejsc VIP-owskich na stadionach. W czasie studiów bardzo dużo podróżowałam i pracowałam w różnych krajach - opowiadała.

Maja przeprowadziła się 4 lata temu do Stanów Zjednoczonych, mieszka w Miami. Zajmuje się sprzedażą luksusowych nieruchomości.

Kraft wyznała również, że nie porzuciła muzyki. Zdarza się jej występować przed publicznością, jednak nie planuje kontynuacji kariery muzycznej.

Słuchaliście muzyki "polskiej Britney Spears"?

Zobacz także: Pałacowy szef kuchni zdradził, jaka była dieta księżnej Diany. Będziecie zaskoczeni! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów