Jak wygląda Krysia z "Lokatorów"? Agnieszka Michalska pojawiła się na premierze filmu

Hanna Skowron 20.03.2019
Agnieszka Michalska
Fotografia: TRICOLORS/East News

Serial "Lokatorzy" był niezwykle popularny 20 lat temu. Agnieszka Michalska, która wcielała się w Krysię, zniknęła na wiele lat z showbiznesu. Aktorka pojawiła się niedawno na premierze filmu. Jak teraz wygląda?

Serial "Lokatorzy" był emitowany w latach 2000-2005, przedstawiał on losy grupki przyjaciół, wspólnie wynajmujących mieszkanie w Warszawie. Agnieszka Michalaska wcielała się w Krysię. Jej bohaterka była ambitną i rezolutną dziewczyną, pracującą w kwiaciarni. Michalska zawsze broniła swojego życia prywatnego i unikała imprez branżowych. Wiadomo, że wyszła za mąż i ma syna Ignacego. 

Agnieszka Michalska czyli Krysia z "Lokatorów" po latach 

Po zakończeniu prac nad serialem, Agnieszka Michalska usunęła się w cień. Sporadycznie pojawiała się w niektórych serialach, ale były to już jedynie epizody. Wystąpiła też w kilku filmach, m.in. "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy", ale do tej pory unikała branżowych imprez i niechętnie pozowała do zdjęć. Ostatnio zrobiła wyjątek i pojawiła się na premierze filmu "Ciemno, prawie noc", opartego na powieści Joanny Bator. 

Agnieszka Michalska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Aktorka zachwyciła urodą i stylizacją. Postawiła na skromną, ale efektowną bluzkę z falbanami i czarne spodnie. Trzeba przyznać, że Agnieszka Michalska niewiele się zmieniła od czasów "Lokatorów"!

Oglądaliście "Lokatorów"?

Zobacz także: Ed Sheeran otwiera restaurację w londyńskim Notting Hill 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów