Jagoda Judzińska z "Top Model" pokazała ciążowy brzuszek. Modelka pozuje w bikini

Łucja Siennicka 22.08.2019
Jagoda Judzińska
Fotografia: Instagram/@jagodajudzinska

Jagoda Judzińska to kolejna uczestniczka "Top Model" w ciąży! Modelka pokazała zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Wszystko wskazuje na to, że dziecko już niedługo pojawi się na świecie!

Jagoda Judzińska jest uczestniczką 5. edycji "Top Model". To kolejna modelka, która niedługo zostanie mamą. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych i to tam pokazała zdjęcie w bikini.

Judzińska jest w 26. tygodniu ciąży i już nie może się doczekać narodzin maleństwa. Chętnie eksponuje swoje krągłości, tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Jagoda Judzińska z "Top Model" niedługo zostanie mamą

Jagoda Judzińska wzięła udział w "Top Model" i zapadła widzom w pamięć. Jagoda przyznała, że choruje na bielactwo. W dodatku jest bezpośrednią osobą.

Modelka niedawno pochwaliła się w mediach społecznościowych, że zostanie mamą. Judzińska nigdy nie miała problemów z pokazywaniem ciała, nie rezygnuje z tego również w ciąży.

Jagoda dodaje wiele zdjęć, na których widać jej spory brzuszek. Odmienny stan zdecydowanie jej służy. 

Obecnie przyszła mama odpoczywa na Sycylii. Modelka opublikowała urocze zdjęcie z wakacji.

Bardzo się cieszę, że dostaje od was pełno wiadomości o moje samopoczucie. Czuje się naprawdę fantastycznie! Zwłaszcza w takim pięknym miejscu. Dziękuję za wasze wiadomości i ogrom miłych słów. My kończymy już #26tc. Czas ucieka bardzo szybko, ale na pewno w którymś tygodniu zwolni - napisała pod zdjęciem.

Internauci są zachwyceni. W komentarzach można znaleźć wiele serdecznych słów i życzeń. 

Lubicie oglądać "Top Model"?

Zobacz także: Joanna Krupa puszcza muzykę dziecku w brzuchu. Fani są zachwyceni

Modelki uwielbiają podróże. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów