Córka Izabelli Scorupco ma już 22 lata! Jak wygląda i czy przypomina słynną mamę?

Łucja Siennicka 18.09.2019
Izabella Scorupco
Fotografia: VIPHOTO/East News

Izabella Scorupco jest mamą Julii i Jakoba. Jej córka skończyła 22 lata. Internauci uważają, że odziedziczyła urodę po słynnej mamie!

Izabella Scorupco jest aktorką polskiego pochodzenia. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała kilka lat. Jako mała dziewczynka przeprowadziła się z mamą do Szwecji. To tam wypatrzył ją reżyser i Izabella zadebiutowała w filmie "Nikt tak nie kocha jak my" z 1988 roku. Dzisiaj jest doświadczoną aktorką i mamą dorosłych dzieci. Jej córka skończyła 22 lata. Jak wygląda?

Córka Izabelli Scorupco skończyła 22 lata

Izabella Scorupco jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które odniosły tak duży, międzynarodowy sukces w świecie filmu. Warto wspomnieć, że zagrała w filmie "GoldenEye" (1995) o przygodach Jamesa Bonda.

Izabella ma na swoim koncie również takie produkcje jak "Ogniem i mieczem" (1999), "Władcy ognia" (2002) czy "Sleepwalker" (2017). 

Prywatnie Scorupco jest mamą Julii (ur. 1997) oraz Jakoba (ur. 2005). Córka aktorki skończyła 22 lata i trzeba przyznać, że wyrosła na prawdziwą piękność!

Julia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie udostępnia swoje zdjęcia i pokazuje, jak spędza wolny czas. 

Uważacie, że jest podobna do słynnej mamy?

Zobacz także: Urbańska dostała wyjątkowy prezent od męża! Internauci gratulują

Niektóre gwiazdy są obecne w show-biznesie od dawna! Zobaczcie, jak się zmieniły.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów