Janachowska z synkiem na okładce "Vivy!". Wyznała, że już wróciła do pracy

Łucja Siennicka 07.08.2019
Izabela Janachowska
Fotografia: Instagram/@izabelajanachowska

Izabela Janachowska pokazała się z synkiem na okładce "Vivy!". Udzieliła również szczerego wywiadu, w którym wyznała, że wróciła do pracy.

Izabela Janachowska trzy miesiące temu została pierwszy raz mamą. Jej synek otrzymał imię Christopher Alexander. Dumna mama co jakiś czas udostępnia zdjęcia malucha na swoim profilu na Instagramie.

Była tancerka wystąpiła z dzieckiem na okładce magazynu "Viva!". Przy okazji udzieliła naprawdę szczerego wywiadu. Co powiedziała?

Janachowska z synkiem na okładce magazynu "Viva!"

Izabela Janachowska była niegdyś tancerką, ale kontuzja sprawiła, że musiała zrezygnować z zawodu. Swoje nowe powołanie odkryła podczas organizowania własnego ślubu.

Od kilku lat Janachowska doradza przyszłym małżonkom, jak przygotować się do ślubu. Prowadzi bloga oraz program o tematyce ślubnej.

Niedawno Izabela zadebiutowała w roli mamy i wszystko wskazuje na to, że się w tym odnajduje. Udało się jej pogodzić również pracę z macierzyństwem, o czym opowiedziała w "Vivie!".

Trochę żałuję, że dzisiaj siedzę w biurze, a nie jestem z Chrisem w domu. Ale jestem spokojna, bo wiem, że ma doskonałą opiekę. Jest z moją mamą - wyznała.

32-latka udzieliła pierwszego wywiadu po porodzie, chociaż ci, którzy obserwują jej Instagram, mogli już wcześniej się dowiedzieć, co sprawia jej trudność.

Izabela wyznała na Instagramie, że czasami zarywa noce. W wywiadzie opowiedziała jednak o tym, że postanowiła wrócić do pracy.

Do momentu narodzin małego prowadziłam szalony tryb życia. Obiecywałam sobie, że jak się urodzi, przynajmniej trzy miesiące spędzę tylko z nim. Zakładałam, że nikt nie będzie mi w tym czasie pomagał i będę tylko on i ja - zdradziła.

Internauci są zachwyceni zdjęciami okładkowymi Izabeli i jej synka.

Ale do tatunia podobny - piszą użytkownicy Instagrama.

Śledzicie Izabelę na Instagramie?

Zobacz także: Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Spójrzcie na te zdjęcia

Chcesz mieć dzieci? Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów