Irina Shayk w bieliźnie zachwyciła internautów. Bradley Cooper ma czego żałować?

Łucja Siennicka 17.07.2019
Irina Shayk
Fotografia: Wiese/Face to Face/REPORTER

Irina Shayk rozstała się niedawno z Bradleyem Cooperem. Modelka nie wydaje się rozpaczać! Opublikowała zmysłowe zdjęcie i zachwyciła internautów!

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera to już przeszłość! Para zdecydowała się nie komentować doniesień i nie dementować plotek ze względu na dobro córeczki. Wszystko wskazuje na to, że Irina wcale nie rozpacza!

Modelka jest widywana na ulicach Nowego Jorku. Na zdjęciach wykonanych przez paparazzi wygląda na szczęśliwą.

Irina jest też ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio dodała zdjęcie w bieliźnie i zachwyciła użytkowników Instagrama!

Irina Shayk pozuje w bieliźnie na Instagramie

Irina Shayk dodaje ostatnio wiele seksownych fotografii. Internauci uważają, że Rosjanka próbuje pokazać Bradleyowi Cooperowi, co stracił. 

Media śledzą każdy krok modelki, starając się odkryć prawdę dotyczącą rozstania z aktorem. Od wielu miesięcy mówi się o tym, że poróżnił ich film "Narodziny gwiazdy", w którym Bradley stworzył niezapomnianą kreację z Lady Gagą.

Coopera łączono z Gagą. Na siłę próbowano się doszukać sytuacji, która potwierdziłaby, że ta dwójka miała romans. Podobno Irina miała już dosyć tych spekulacji, spakowała siebie i dziecko i wyprowadziła się z domu Bradleya.

Irina bardzo skupiła się na pracy. Wzięła ostatnio udział w kilku kampaniach reklamowych, pojawiły się też szczere wywiady

Modelka dodała zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. Shayk może się pochwalić wysportowaną i piękną sylwetką. 

Myślicie, że Bradley żałuje?

Zobacz także: Adam z programu "Rolnik szuka żony" potrzebuje pomocy. Jego dom spłonął w pożarze

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów