Dominika Gwit schudła? Internauci już zauważyli przemianę aktorki!

Łucja Siennicka 05.09.2019
Dominika Gwit
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit przeszła jednak na dietę? Internauci zauważyli, że aktorka nieco schudła. Trzeba przyznać, że Dominika wygląda pięknie!

Dominika Gwit udzieliła niedawno wywiadu, w którym wyznała, że nie przejmuje się opinią innych ludzi. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie zamierza chudnąć, bo czuje się dobrze w swoim ciele. Ostatnio Dominika pokazała się na jednej z branżowych imprez. Internauci zauważyli, że gwiazda schudła i zaczęli snuć teorie na temat jej diety

Dominika Gwit schudła? Internauci nie mają wątpliwości

Dominika Gwit jest obecna w show-biznesie już ponad 10 lat. Warto wspomnieć, że aktorka jest także wszechstronnie wykształcona - może się również pochwalić dyplomem z dziennikarstwa

Gwit kojarzymy miedzy innymi z filmu "Galerianki" czy serialu "Przepis na życie". Aktorka jest znana z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru. 

Najwięcej mówi się o metamorfozie gwiazdy. Aktorka kilka lat temu schudła kilkanaście kilogramów, następnie dopadł ją efekt jo-jo. Gwit musiała sobie poradzić z krytyką i negatywnymi komentarzami internautów. 

Fani zauważyli, że Dominika ponownie schudła. Zastanawiają się oni, czy aktorka przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć.

Gwit nie wypowiedziała się na ten temat, ale trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco!

Zobacz także: "Starsza pani musi fiknąć": Dawid Kwiatkowski opowiedział o trudnym dzieciństwie: "Mama była pijana każdego dnia"

Dieta może mieć duży wpływ na zdrowie człowieka! Sprawdźcie, co trzeba jeść.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów