IKEA stworzyła pościel, w której można chodzić. Jak wygląda?

Roksana Orlicka 06.02.2019
Kobieta leżąca w łóżku
Fotografia: Shutterstock

IKEA zaprojektowała pościel, którą powinien mieć w domu każdy leniuch. W tym otulaczu można się swobodnie poruszać! Jak wygląda?

Są dni, gdy nie mamy ochoty wychodzić z łóżka, bo za oknem jest deszczowo i ponuro. Zwłaszcza zimą trudno się zmotywować, by zrobić coś produktywnego. IKEA stworzyła pościel na taką aurę - w ich najnowszym otulaczu można spędzić cały dzień, a nawet swobodnie się poruszać. Marzenie leniuchów?

IKEA zaprojektowała nietypową pościel

Każdy z nas ma czasem ochotę spędzić więcej czasu w łóżku. Są dni, gdy dopada nas zmęczenie i marzymy tylko o tym, by obejrzeć cały sezon nowego serialu na Netflixie i to koniecznie w łóżku! IKEA stworzyła pościel dla wszystkich tych, którzy chcą się na moment odizolować od świata zewnętrznego i spędzić dzień w zaciszu swojego domu. Tradycyjne pościele są pod tym względem niewygodne, trzeba zawinąć się w tak zwaną "tortillę", żeby się w nich poruszać. 

IKEA stworzyła zatem pościel, w której można się swobodnie poruszać. Otulacz został wykonany z tyveku, z ekologicznym wypełniaczem, dzięki któremu ma być ciepło i wygodnie. Podobno w nowej pościeli IKEA można wyjść nawet z domu, jeśli ktoś będzie miał takie marzenie.

Wyszlibyście z domu w pościeli?

Zobacz także: Poznaj styl minimalistyczny i odkryj jego wszystkie zalety!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów