IKEA stworzyła własną Kamasutrę i podpowiada, jak być zadowolonym w sypialni

Roksana Orlicka 08.03.2019
Katalog sklepu IKEA
Fotografia: Shutterstock

IKEA stworzyła zaskakujący katalog, w którym pyta swoich klientów o ich satysfakcję w sypialni. Co łączy popularny sklep z pozycjami seksualnymi, opisanymi w indyjskiej Kamasutrze?

Amerykańska IKEA wymyśliła nietypowy projekt i zapytała swoich klientów o ich satysfakcję w sypialni. IKEA stworzyła swoją własną wersję indyjskiej Kamasutry. Katalog nawiązuje do indyjskiego pierwowzoru, można w nim znaleźć nazwy popularnych pozycji seksualnych, jednak kryje się za nimi coś zupełnie innego!

IKEA stworzyła zaskakujący katalog

Kamasutra sklepu IKEA jest o tyle niezwykła, że nie znajdziemy w niej opisów miłosnych pozycji. Owszem, umieszczono w niej nazwy popularnych pozycji seksualnych jak "Kwiat lotosu", "Szerokie otwarcie" czy "Na pieska", ale są to pomysły na zaaranżowanie sypialni z meblami od IKEA.

Kamasutra sklepu IKEA
Fotografia: Materiały prasowe IKEA

W katalogu znajdziemy zatem porady, jak stworzyć miejsce, w którym będzie się miło odpoczywało i spędzało czas. Każda z propozycji IKEA jest inna, dopasowana do różnych przestrzeni, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W najnowszym katalogu znalazło się aż 20 aranżacji sypialni. 

Uważacie, że to dobry pomysł na promocję?

Zobacz także: Lykke zastąpi hygge? Nowy trend, na który warto zwrócić uwagę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów