Natalia Szroeder ma nową przyjaciółkę! Jej mama jest znaną dziennikarką

Łucja Siennicka 03.07.2019
Natalia Szroeder
Fotografia: Krzysztof Radzki/East News

Natalia Szroeder i Iga Lis zaprzyjaźniły się ze sobą! Iga Lis dodała urocze zdjęcie, na którym widać, że są ze sobą blisko.

Wszystko wskazuje na to, że mamy nową przyjaźń w show-biznesie. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej wspólnych zdjęć Igi Lis i Natalii Szroeder.

Dziewczyny poznały się bliżej dzięki swoim chłopakom - mowa o raperach Taco Hemingwayu i Quebonafide, którzy pod pseudonimem Taconafide wspólnie nagrali płytę "Soma 0,5 mg".

Iga Lis i Natalia Szreoder zaprzyjaźniły się! W internecie pojawiło się ich urocze zdjęcie

Od co najmniej roku Iga Lis spotyka się z Taco Hemingwayem, natomiast Natalia Szroeder umawia się z Quebonafide. Obie pary starają się dbać o swoją prywatność i nie afiszują się swoimi związkami.

Jednak w internecie sporadycznie pojawiają się ich wspólne zdjęcia, wykonane przez fanów czy paparazzi. Taco i Quebo bardzo się zaprzyjaźnili, wspólna trasa koncertowa jedynie umocniła ich relację. 

Nic dziwnego, że ich dziewczyny również się ze sobą zakolegowały. Ostatnio były widziane na trybunach Stadionu Narodowego. Na zdjęciach było widać, że Iga i Natalia świetnie się dogadują i czują się swobodnie w swoim towarzystwie.

Tym razem to Iga opublikowała zdjęcie, na którym przytula się do Natalii. Dziewczyny pozują nad jeziorem, w tle jest zachodzące słońce.

Warto wspomnieć, że Iga Lis na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje na jednej z prestiżowych uczelni. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa stara się jednak spędzać jak najwięcej czasu w Polsce.

Natomiast Natalia Szroeder ostatnio dużo koncertuje. Młoda wokalistka jednocześnie pracuje nad nowym materiałem. Ostatnio wydała singiel "Nie mów nic", który w zaledwie 3 tygodnie zdobył prawie 2 miliony wyświetleń w serwisie YouTube.

Myślicie, że to przyjaźń na lata?

Zobacz także: Marina i Wojtek pokazali urocze zdjęcie z synem. Fani wychwycili zabawny szczegół

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów