Gwiazda "Przyjaciół" bez makijażu. Dawno nie była tak naturalna!

Hanna Skowron 28.01.2019
Courteney Cox
Fotografia: Rex Features/EastNews

Courteney Cox była znana z zamiłowania do botoksu, przez co przez lata nie przypominała słynnej postaci z "Przyjaciół". Nareszcie wygląda naturalnie!

Courteney Cox stała się rozpoznawalna na całym świecie dzięki roli w popularnym serialu "Przyjaciele". Jej postać, Monica Geller, była niezwykle ambitna, pedantyczna i zabawna. Wiele kobiet podziwiało jej styl. Aktorka przyznała w jednym z wywiadów, że nie potrafiła pogodzić się z upływającym czasem i często korzystała z pomocy medycyny estetycznej. Przez jakiś czas nie przypominała siebie z przeszłości. 

Monica z "Przyjaciół" w naturalnej wersji

54-letnia Courteney Cox była ostatnio widziana w Malibu, uwagę przyciągnął jej naturalny wygląd i brak makijażu. Wszystko wskazuje na to, że aktorka zrezygnowała z botoksu i wygląda teraz świetnie! Artystka na co dzień ubiera się bardzo młodzieńczo i swobodnie, co tylko dodaje jej uroku. 

Próbowałam nadążyć za tym, że robię się starsza i zatrzymać ten proces. Ale tego nie da się zatrzymać. Starałam się za bardzo, a potem spojrzałam na swoje zdjęcia i pomyślałam - o boże, wyglądam okropnie - mówiła jeszcze niedawno w programie "Running Wild With Bear Grylls". 

Courteney Cox otwarcie mówi o tym, że starzenie się jest dla niej trudne i czuje ogromną presję, żeby dobrze wyglądać. Aktorka bardzo dba też o figurę, a podstawą jej diety są warzywa.

Metamorfoza Courteney jest na plus! Myślicie, że aktorka porzuciła pomysł poprawiania urody za pomocą medycyny estetycznej?

Zobacz także: Edyta Bartosiewicz szczerze o depresji: "Byłam bliska śmierci"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów