Grażyna Torbicka ma powód do świętowania. I to nie jeden!

Hanna Skowron 27.03.2019
Grażyna Torbicka
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Grażyna Torbicka będzie niedługo obchodzić okrągłe urodziny. Nie jest to jedyny powód do świętowania.

Grażyna Torbicka skończy w maju 60 lat! Od dawna jest uznawana za jedną najlepszych dziennikarek filmowych, osobistości telewizyjnych i prezenterek. Niewiele osób wie, że Torbicka od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Gwiazda niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, nie opowiada również o małżeństwie. 

Grażyna Torbicka będzie świętować okrągłe urodziny!

Grażyna Torbicka wyszła za mąż w 1981 roku za Adama Torbickiego. Mąż Torbickiej jest lekarzem, a para poznała się w jego gabinecie lekarskim. Decyzję o ślubie podjęli zaledwie trzy miesiące później. Udało się im stworzyć trwały i szczęśliwy związek, a wiele par związanych z showbiznesem może im tego pozazdrościć. Grażyna i Adam świętowali 37 rocznicę ślubu. Być może kluczem do sukcesu jest fakt, że Torbicka bardzo dba o zachowanie prywatności i nie opowiada w mediach o swoim związku. Mąż często towarzyszy jej jednak podczas uroczystych bankietów. Para nie doczekała się dzieci.

Grażyna Torbicka - kariera

Grażyna Torbicka jest córką znanej prezenterki telewizyjnej - Krystyny Loski. Jej ojcem jest Henryk Loska, który był związany z polskim środowiskiem piłkarskim. Torbicka rozpoczęła pracę w telewizji w 1985 roku, następnie pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji. Rok później pierwszy raz poprowadziła koncert w Sopocie. Przez wiele lat prowadziła programy, poświęcone filmom. Jest również dyrektorką programową festiwalu filmowego Dwa Brzegi, który odbywa się w Kazimierzu Dolnym. 

Uważacie, że Grażyna Torbicka jest wybitną dziennikarką?

Zobacz także: Grażyna Torbicka w kusych szortach na festiwalu. Co za nogi! 

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów