Gigi Hadid wyprowadziła osobę, która zakłóciła pokaz Chanel. Modelka była wściekła! [WIDEO]

Łucja Siennicka 03.10.2019
Gigi Hadid i francuska YouTuberka
Fotografia: David Fisher/REX Fashion/East News

Gigi Hadid zatrzymała nieproszonego gościa, który wtargnął na wybieg Chanel podczas Paris Fashion Week. Modelka była wściekła, a ta akcja przejdzie do historii!

Paris Fashion Week jest wydarzeniem, które przyciąga do stolicy Francji wielu miłośników mody. Z pewnością duża część z nich czekała na pokaz Chanel. Nie spodziewali się oni, że wydarzenie przejdzie do historii.

A wszystko to za sprawą nieproszonego gościa. Francuska YouTuberka wtargnęła na wybieg, zatrzymała ją Gigi Hadid. Wszystko to zostało uwiecznione na wideo.

Gigi Hadid wyprowadziła intruzję z pokazu Chanel na Paris Fashion Week

Pokaz Chanel na Paris Fashion Week przejdzie do historii. Virginie Viard przygotowała imponujące widowisko! Nikt jednak nie spodziewał się, że pokaz zostanie zakłócony i dojdzie do pewnego incydentu.

W pewnym momencie wśród modelek pojawiła się Marie S’Infiltre. Francuska komiczka i YouTuberka wtargnęła na wybieg. 

Na początku wszyscy zdawali się być zdezorientowani. Zimną krew zachowała Gigi Hadid. Modelka zatrzymała nieproszonego gościa i poprosiła kobietę, żeby wyszła.

Gigi wyglądała na wściekłą i stanowczą, a wszystko to zostało uwiecznione na wideo. Ostatecznie Francuska posłuchała modelki i zeszła z wybiegu. 

Doszłaś już do siebie po naszej walce za kulisami? Potargałaś mi włosy, ale to ja cię znokautowałam - napisała Marie pod filmem na YouTube.

Wszystko wskazuje na to, że między paniami doszło do ostrej wymiany zdań. 

Myślicie, że Hadid dobrze się zachowała?

Zobacz także: Gigi Hadid pokazała się w bluzie polskiej marki. Wiemy, ile kosztuje!

Szukasz inspiracji? Sprawdź, jakie sukienki są obecnie modne!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów