Gigi Hadid ma nowego chłopaka? Amerykańskie media nie mają wątpliwości! Kim jest?

Łucja Siennicka 07.08.2019
Gigi Hadid
Fotografia: Lexie Moreland/Rex Features/East News

Gigi Hadid jest ponownie szczęśliwie zakochana? Amerykańskie media uważają, że modelka ma nowego chłopaka! Kim jest jej wybranek?

Gigi Hadid przez kilka lat spotykała się z Zaynem Malikiem, muzykiem znanym z zespołu One Direction. Ich relacja rozpadła się, a Gigi przez jakiś czas nie myślała nawet o randkach.

Wszystko wskazuje na to, że jest gotowa na nową miłość! 24-latka spotyka się z Taylerem Cameronem. Kim jest jej wybranek?

Gigi Hadid ma nowego chłopaka?

Gigi Hadid jest jedną z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia. Jej charakterystyczny styl naśladują nastolatki na całym świecie. To ona wylansowała modę na spodnie-kolarki oraz frotki do włosów.

Tylko na Instagramie Gigi może się pochwalić tym, że obserwuje ją ponad 49 milionów użytkowników. Nic dziwnego, że życie uczuciowe 24-latki budzi takie emocje. 

Amerykańskie media podają, że modelka spotyka się z uczestnikiem reality show "The Bachelorette". Gigi i Tyler byli kilkukrotnie widziani na ulicach Nowego Jorku, gdzie okazywali sobie czułość - całowali się i przytulali.

Podobno ich znajomość rozpoczęła się za pośrednictwem... Instagrama! Para miała wymieniać wiadomości i flirtować poprzez popularne media społecznościowe.

Stacja "E!" podaje, że Hadid jest zauroczona mężczyzną. Tyler potrafi słuchać, okazuje zainteresowanie i nie naciska na poważny związek.

Tyler Cameron - kim jest nowy chłopak Gigi Hadid?

Reality show, w którym Tyler występował nie jest popularne w Polsce. Jednak dzięki programowi stał się rozpoznawalny w Stanach Zjednoczonych.

Cameron ma 26 lat i pochodzi z Florydy. Amerykańskie media donoszą, że chłopak interesuje się sportem, szczególnie pływaniem i piłką nożną.

Studiował na Florida Atlantic University. W programie rozrywkowym "The Bachelorette" dotarł do finału i cieszył się sympatią widzów.

Myślicie, że stworzą szczęśliwy związek?

Zobacz także: Katie Holmes jest w drugiej ciąży?! Do sieci wyciekło jej zdjęcie z dużym brzuszkiem

Niektóre gwiazdy stworzył niezapomniane kreacje w filmach. Chcielibyśmy, żeby ich związki były prawdziwe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów