Fani Davida Bowiego będą zachwyceni! To miejsce przypomni im muzyka

Julita Buczek 06.09.2018
david bowie
Fotografia: Shutterstock

Ten bar niedługo się otworzy i zostanie poświęcony jednemu muzykowi!

W 1973 roku David Bowie pożegnał się z jednym ze swoich alter ego. Z tej okazji wyprawił imprezę, na której pojawili się Mick Jagger czy Barbra Streisand. Całe wydarzenie odbyło się Hotel Cafe Royal i zostało nazwane przez Bowiego "Ostatnią wieczerzą". Dwa lata po śmierci Davida Bowiego, hotel zdecydował się otworzyć bar tematyczny poświęcony muzykowi.

Hołd złożony Ziggiemu

Bar nazwany Ziggy's ma zostać otwarty w Londynie 20 września. Lokal ma serwować drinki inspirowane albumem "The Rise and Fall of Ziggy Stardust and The Spiders from Mars". Wystrój ma być w całości poświęcony muzykowi. Na ścianach mają wisieć zdjęcia Micka Rocka, który fotografował lata 70 i samego Bowiego. Wśród sprzętów znajdzie się szafa grająca z utworami artysty.

Co znajdziemy w karcie drinków?

Karta została opracowana przez Fabio Spinettiego, głównego barmana w Hotel Cafe Royal. W karcie drinków znajdziemy „Tigers on Vaseline”, który jest połączeniem brazylijskiej cachacy, rumu Takamaka, soku ananasowego oraz limonki. „Femme Fatale”, który jest połączeniem japońskiej sake i aperitifu Byrrh. „Animal Grace” to drink, w którym zostały wykorzystane takie składniki jak sok i skórka pomarańczowa, Tequilli, owocowego likieru oraz soku z limonki.

Lubisz piękne zdjęcia? Sprawdź Instagram tego utalentowanego fotografa! Jest na co popatrzeć

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów