Nie tylko mężczyźni mają fantazje seksualne! O jakim seksie marzą Polki?

Sylwia Bagińska 04.06.2018
Fantazje seksualne kobiet
Fotografia: shutterstock

Fantazje seksualne Polek zaskakują. Kobiety coraz częściej mają odwagę o nich opowiadać. 

Według statystyk kobiety coraz częściej odwiedzają seksuologów i poruszają temat fantazji seksualnych. Jedne boją się, że nie fantazjują w ogóle - inne natomiast martwią się, że fantazji erotycznych w ich głowie jest za dużo! O czym więc marzą Polki w łóżku?

Zobacz także: Seks w plenerze coraz popularniejszy. Ale może słono kosztować!

Jakie fantazje seksualne mają Polki?

Często o fantazjach seksualnych mówi się tylko w kontekście mężczyzny. Jednak kobiety też marzą o urozmaiconym seksie.

Fantazje seksualne Polek to przede wszystkim seks grupowy, w trójkącie. Kobiety też często otwarcie mówią o pragnieniu współżycia płciowego z ciemnoskórymi mężczyznami. Polki chętnie do swojego łóżka zaprosiłyby także mężczyzn młodych i umięśnionych - wylicza seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, cytowany przez "Gazetę Olsztyńską". Nieliczna część pań marzy o seksie z osobą znaną i popularną, np. zagranicznymi celebrytami.

Część Polek, która wychowała się w środowisku bardzo religijnym, nie dopuszcza swoich fantazji seksualnych. Czasami nawet je wypiera w obawie przed popełnianiem grzechu.

Fantazje erotyczne Polek ze stałym partnerem

Nie wszystkie kobiety chciałyby seksu z nieznajomym. Niektóre Polki mają fantazje erotyczne, w których obecny jest ich stały partner seksualny. Sam akt kochania się jest urozmaicony lub przeprowadzony w inny niż dotychczas sposób.

Polki bardzo często marzą o seksie ze swoim partnerem w miejscu publicznym. Głównie są to: przebieralnie w sklepach odzieżowych, basen, winda, czasami też parki i miejskie toalety. Niektóre Polki chciałyby być oglądane przez innych. Wiele par przyznaje się, że przed seksem umieszcza w odpowiednim miejscu kamerę, co spełnia ich fantazję.

Kobiety przyznają się także, że w trakcie seksu lubią czuć się zniewolone przez swojego partnera. Kolejną fantazją Polek, którą często przypisuje się tylko mężczyznom, jest przebieranie się w różne stroje, np. pielęgniarek, kocic czy policjantek.

Co wy na to?

Zobacz także: Słyszałyście o "edgingu"? To sposób na niesamowite doznania w seksie!

Zagłosuj

Jak często uprawiasz seks?

Liczba głosów:

Autor: Sylwia Bagińska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów