Ewelina Lisowska podpisała zdjęcie z przeszłości słowem "pasztet". Przesadza?

Hanna Skowron 04.02.2019
Ewelina Lisowska
Fotografia: Instagram/ @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska pokazała swoje zdjęcie sprzed kilku lat - trudno ją rozpoznać! Wokalistka nie jest zadowolona ze swojego wyglądu z przeszłości. Przesadza?

#10yearschallenge to wyzwanie, polegające na zestawieniu swojej fotografii sprzed dziesięciu lat z najbardziej aktualną. Od kilku tygodni nie słabnie popularność tej internetowej zabawy. Ewelina Lisowska dołączyła do grona gwiazd, które podzieliły się na Instagramie swoim zdjęciem z przeszłości. Wcześniej w #10yearschallenge, wzięły udział m.in. Karolina Malinowska, Agnieszka Kaczorowska, Anna Mucha czy Basia Kurdej-Szatan.

Ewelina Lisowska i jej #10yearschallenge

Ewelina Lisowska przeszła dużą metamorfozę od występu w programie "X Factor". Zerwała z rockowym wizerunkiem, jej styl stał się bardziej kobiecy, zmieniła również fryzurę i postawiła na subtelniejszy makijaż. Nie spodziewaliśmy się jednak, że Ewelina wyglądała dwanaście lat temu zupełnie inaczej! Trzeba przyznać, że wokalistka ma do siebie bardzo duży dystans, a jej przemiana jest wręcz spektakularna. Fani nie mogą uwierzyć, że to ta sama osoba. 

Jeśli myślisz, że kiedyś wyglądałaś źle, spójrz na moje zdjęcie. Kto przebije? - napisała Lisowska, dodając do swojego zdjęcia hashtagi #psztet oraz #ugly.

Internauci byli zaskoczeni przemianą Eweliny Lisowskiej. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani nie ukrywali swojego zdziwienia, byli też tacy, którzy podziękowali wokalistce za tak śmiałe zdjęcie. 

Wygrałaś wszystko tym zdjęciem! Wielki szacunek za odwagę, że nie wstydziłaś się pokazać, jak wyglądałaś kiedyś, przed taką przemianą jak teraz. - napisała fanka.

Post skomentowały również osoby, doszukujące się dowodów na operacje plastyczne, którym podobno miała się poddać Ewelina Lisowska. Wokalistka nie zaprzeczyła, ale też nie potwierdziła, czy zdecydowała się "poprawić" urodę.

Ale mój nos wcale nie jest jakiś mały. Podejrzewam, że 12 lat temu Twój też wyglądał inaczej - odpowiedziała Lisowska na zaczepki.

Metamorfoza Eweliny Lisowskiej robi wrażenie! A wy jak uważacie?

Zobacz także: Lisowska na wakacjach w Grecji pokazała intymny tatuaż. Internauci szaleją

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów