Ewa Minge o kulcie ciała w mediach. Jej wypowiedź jest naprawdę poruszająca

Łucja Siennicka 11.10.2019
Ewa Minge
Fotografia: Wojciech Strozyk/REPORTER

Ewa Minge dodała post na Instagramie, w którym poruszyła ważny temat. Projektantka wypowiedziała się na temat kultu ciała w mediach. Jej wpis jest poruszający.

Ewa Minge jest cenioną projektantką mody. Ostatnio dodała na Instagramie poruszający wpis, w którym zdradziła, co myśli o kulcie ciała w mediach. Powiedziała też, jakie wartości wyznaje. Jej post jest bardzo szczery i poruszający. Wpis projektantki spotkał się z dużym zainteresowaniem internautów.

Ewa Minge zdradziła, co myśli o kulcie ciała

Ewa Minge jest obecna w świecie mody od 1994 roku. Konsekwentnie pracowała na swoją pozycję. Dzisiaj jest ceniona, a w jej ubraniach pokazują się znane osoby. Warto dodać, że Minge zajmuje się także wizerunkiem wielu osobowości medialnych.

Ewa ma 52 lata i jest mamą dwóch chłopców. Projektantka udostępniła poruszający post na Instagramie. Wypowiedziała się na temat kultu ciała i zdradziła, co o tym myśli. 

Osobiście w kontekście mojego wieku i doświadczenia, mogę stwierdzić, że ciało w życiu pomaga. Ale jednak trwałość szczęścia i poczucie bezpieczeństwa, zależą od rozumu - pisze Minge.

52-latka podsumowuje, że nie da się uciec przed upływającym czasem. Dodaje, że nie ma też sposobu, żeby ten czas zatrzymać. 

Ile pracy byśmy nie włożyli, ile kremów nie wklepali a laserów wszelakich wbili, to czas zrobi swoje - wyznaje.

Projektantka dodaje, żeby nie opierać swojej kariery na wyglądzie. Uznaje, że to bardzo ulotne szczęście.

Jeżeli ktoś opiera swoją karierę czy szczęście na wyglądzie, to musi kiedyś upaść. Nie ma mocnych! Jeszcze gramy, jeszcze jakoś z filtrem i w dobrym oświetleniu wyglądamy - dodaje.

Fani Minge zgodzili się z jej słowami. I podziękowali jej za ten post.

Jak ja się cieszę, że pani to napisała. Jest pani mądra, bardzo mądra. A przy tym piękna na zewnątrz i równie piękne ma pani wnętrze - pisali.

Zgodzicie się z projektantką?

Zobacz także: Ewa Minge opowiedziała o śmierci mamy. Jej słowa chwytają za serce!

Lubisz polskie gwiazdy? Sprawdź, z którą powinnaś pójść na obiad!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów