Ewa Farna zdradziła płeć dziecka. Chciała uciąć wszelkie spekulacje

Hanna Skowron 28.02.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram/@ewa_farna93

Ewa Farna jest w ciąży! Wokalistka zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Ewa Farna zaskoczyła wszystkich fanów! Wokalistka opublikowała intymną piosenkę, napisaną z myślą o ślubie, który odbył się pod koniec 2017 roku. W teledysku znalazły się migawki z życia wokalistki oraz jej męża, Martina Chobota. W ten sposób Farna ogłosiła, że jest w ciąży! Piosenkarka chcąc uniknąć spekulacji, zdecydowała się zdradzić płeć swojej pociechy!

Ewa Farna w ciąży!

Ewa Farna należy do tych gwiazd, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym. O ślubie poinformowała media po fakcie, bardzo długo udało jej się ukryć fakt, że jest w ciąży. Wokalistka opublikowała teledysk na kilka dni przed koncertem "Artyści przeciw nienawiści", w którym brała udział. Dziecko Ewy Farnej już niedługo pojawi się na świecie, dlatego wokalistka zdecydowała się ujawnić, jakiej będzie płci. 

Ewa Farna podała płeć swojego dziecka

Farna opublikowała na swoim Instagramie długi wpis, w którym podziękowała fanom za liczne gratulacje i słowa wsparcia. Zaznaczyła, że wszystkie prawdziwe informacje na temat jej ciąży będą pochodzić wyłącznie od niej. Piosenkarka wyznała, że nie chciała, żeby pojawiły się spekulacje na temat płci dziecka. 

Aby wyprzedzić przynajmniej jedną falę spekulacji... spodziewam się syna - napisała.

Pod zdjęciem Farnej pojawiło się wiele komentarzy:

Dawno się tak nie cieszyłam na wiadomość o ciąży. Za każdym razem kiedy słucham tej piosenki to płacze ze wzruszenia. Mimo że jest po czesku najważniejsze słowa i sentencje można z łatwością wyłapać - wyznała jedna z fanek.

Internauci ponownie pogratulowali wokalistce:

Gratulacje!!!Macierzyństwo jest najpiękniejsze na świecie - pisali.

Ewie życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz także: Ewa Farna ostro reaguje na pytanie o swoją wagę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów