Farna porusza kontrowersyjne tematy w szczerym wpisie. Czesi nie lubią Polaków?

Roksana Orlicka 16.04.2019
Ewa Farna
Fotografia: Instagram/@ewa_farna93

Ewa Farna opublikowała szczery wpis, w którym poruszyła kilka kontrowersyjnych tematów. Opowiedziała o swojej polskości, życiu w Czechach oraz wierze w Boga. 

Ewa Farna ma wizerunek sympatycznej i inteligentnej artystki, wyróżniającej się wielką odwagą. Farna stawiała pierwsze kroki w branży muzycznej, gdy była jeszcze dzieckiem. Dzisiaj jest dorosłą kobietą, ma na swoim koncie kilka ciepło przyjętych albumów, a niedługo na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko.

Farna dodała ważny wpis, w którym poruszyła trudne tematy. Jakie są reakcje fanów?

Ewa Farna o wierze, tożsamości i showbiznesie

Ewa Farna dzieli życie między dwoma krajami- Polską i Czechami. W obu miejscach artystka osiągnęła duży sukces komercyjny. Pierwsze kroki muzyczne stawiała w wieku 12 lat. To właśnie wtedy ukazała się jej debiutancka płyta "Měls mě vůbec rád", którą zachwyciła Czechów.

Następnie artystka nagrała ten sam materiał w języku polskim. 

Ewa Farna osiągnęła sukces, ale pozostała normalną dziewczyną. Farna unika rozgłosu, chroni swoje życie prywatne i nie pozuje na ściankach. Ewa postanowiła podsumować na Instagramie swoją obecność w showbiznesie.

Wpis oznaczyła zdjęciem z debiutanckiej płyty. 

Jestem przeszczęśliwa, że przez wszystkie dziwne spojrzenia, przykre komentarze, artykuły poza granicą moralności i ogromną presją społeczeństwa, jestem dziś też dziewczyną z tego zdjęcia - zaczęła swój wpis.

Następnie artystka przyznała, że nigdy nie przeszła żadnej operacji plastycznej. Nie chce również poprawiać wyglądu.

Farna zaznaczyła, że Czesi, którzy w większości są ateistami, mają chłodny stosunek do Polaków. Artystka zaznaczyła, że mimo to chętnie podkreśla swoje polskie pochodzenie. 

Dziś mam 25 lat i jest dla mnie ogromnym szczęściem to, że mam Was fanów, którzy są ze mną nawet jeśli (a może własnie dlatego) kim naprawdę jestem. Nie lalką, nie dostosowaną postacią, nie przyjęta pozą, ale autentyczną Ewa - dodała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy wsparcia ze strony fanów. Niektórzy wspominali dawne czasy i przyznawali się do tego, że już wtedy słuchali muzyki Ewy. 

Ewa jesteś super dziewczyną, wesoła, naturalna, szczera - napisała jedna z obserwatorek.

Słuchacie muzyki Ewy?

Zobacz także: Ewa Farna pokazała ciążowy brzuszek na koncercie "Artyści przeciw nienawiści"!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów