Chodakowska w kusej sukience zachęca fanki do ćwiczeń: "Motywuje czy frustruje?"

Hanna Skowron 07.02.2019
Ewa Chodakowska
Fotografia: Instagram/@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska obiecuje swoim fankom piękne ciało. Trenerka wstawiła na Instagram zdjęcie, które ma motywować. 

Ewa Chodakowska odmieniła życie Polek. Trenerka ułożyła programy z ćwiczeniami na różne partie ciała, dzięki którym dziewczyny ruszyły się z kanapy i zaczęły uprawiać sport. Chodakowska wymyśliła po drodze wiele sposobów na motywowanie swoich fanek, jednocześnie zachęcała do tego, by zmieniły nawyki żywieniowe. Chodakowska organizuje obozy sportowe, jej pracownicy układają nawet indywidualne diety, a produkty sygnowane jej nazwiskiem są dostępne w wielu sklepach.

Ewa Chodakowska odmienia życie Polek

Ewa jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i stara się mieć stały kontakt z fankami. Cierpliwie odpowiada na większość komentarzy, często pyta o opinie na temat swoich produktów. Chodakowska co jakiś czas wymyśla kolejne wyzwania, które mają zmienić życie Polek. Trenerka publikuje wiele motywujących postów, w których opisuje, jak dążyć do zdrowego trybu życia, jak ćwiczyć i co zrobić, by być szczęśliwym.

Ewa Chodakowska motywuje w kusej sukience

Chodakowska postanowiła udostępnić swoje zdjęcie w kusej sukience. Fotografia ma motywować do ćwiczeń oraz zachęcić do wzięcia udziału w nowym wyzwaniu "Be Better". Chodakowska obiecuje swoim fankom piękne, wysportowane ciało - pod warunkiem, że zaczną regularnie ćwiczyć. 

MOTYWUJE? Czy FRUSTRUJE? Rozpoczynamy DRUGI MIESIĄC WYZWANIA - napisała pod zdjęciem, dodając że poranek jest dobrym momentem na trening.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanek Chodakowskiej.

Piękna motywacja! Cudnie wyglądasz! - napisała internautka.

Dziewczyny zgodnie przyznały, że najnowsze zdjęcie trenerki zachęca do ćwiczeń:

OMG! Chyba w tej chwili każdy ruszył z miejsca! - dodała inna fanka.

Chodakowska dodała w poście, że tęskni za mężem. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że w walentynki na pewno nie będzie unikać glutenu.

Myślicie, że dodawanie takich zdjęć jest dobrym sposobem na motywowanie ludzi do ćwiczeń?

Zobacz także: Fanki Ewy Chodakowskiej oskarżają trenerkę o zakłamywanie rzeczywistości! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów