Córka Michała Wiśniewskiego już nie przypomina ojca. Etiennette przeszła metamorfozę

Łucja Siennicka 10.10.2019
Michał Wiśniewski z córką Etiennette
Fotografia: Instagram/@m_wisniewski1972

Etiennette to 12-letnia córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Dziewczynka jeszcze niedawno bardzo przypominała znanego ojca, ale przeszła metamorfozę. Co za zmiana!

Michał Wiśniewski chętnie pokazuje zdjęcia swoich nastoletnich dzieci w internecie. Najstarsze dziecko ze związku z Anną Świątczak, 12-letnia Etiennette, jeszcze niedawno była wierną kopią ojca. Nastolatka przeszła metamorfozę i dorasta na naszych oczach. Eti jest oczkiem w głowie swojego taty. Tylko spójrzcie na jej metamorfozę!

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci. Xavier (17 lat) i Fabienne (16 lat) to pociechy ze związku z Martą Wiśniewską, natomiast Etiennette (12 lat) i Vivienne Vienna (10 lat) ze związku z Anną Świątczak

Wiśniewski nie ukrywa, że bardzo troszczy się o swoje dzieci. Muzyk często pokazuje ich zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Z mediów społecznościowych można wywnioskować, że Eti jest oczkiem w jego głowie.

Do tej pory dziewczynka bardzo przypominała słynnego ojca, jednak im bardziej dorasta, tym większą metamorfozę przechodzi. Dziewczynka przefarbowała włosy na platynowy blond.

Jak wam się podoba w takiej odsłonie?

Zobacz także: Tajner o rodzinie Wiśniewskiego: "Wspominki i wielka tęsknota za dzieciakami"

Niektóre gwiazdy bardzo się zmieniły! Tylko spójrzcie na te metamorfozy!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów