Enrique Iglesias pokazał nagranie z córeczką. Lucy zauroczyła internautów!

Łucja Siennicka 26.09.2019
Enrique Iglesias
Fotografia: Instagram/@enriqueiglesias

Enrique Iglesias jest ojcem 2-letnich bliźniaków. Wokalista od czasu do czasu udostępnia zdjęcia swoich dzieci. Tym razem pokazał, jak wygląda jego córeczka Lucy. Trzeba przyznać, że jest oczkiem w głowie taty!

Enrique Iglesias osiągnął spektakularny sukces muzyczny. 44-latek jest rozpoznawalny niemal na całym świecie. Kariera nie przeszkodziła mu w założeniu szczęśliwej rodziny. Muzyk jest związany od wielu lat z Anną Kurnikovą.

Para doczekała się dzieci. Nicolas i Lucy przyszli na świat w 2017 roku. Teraz gwiazdor pokazał, jak wygląda jego córeczka!

Enrique Iglesias na uroczym nagraniu z córeczką

Enrique Iglesias miał wizerunek wiecznego chłopca. Okazuje się, że muzyk świetnie odnajduje się w roli ojca. 44-latek coraz chętniej pokazuje zdjęcia swoich dzieci, które narodziły się ze związku z rosyjską tenisistką, Anną Kurnikovą.

Jak podaje Onet - para spotyka się ze sobą od 2001 roku, czyli już osiemnaście lat! W mediach spekulowało się o kryzysie w ich związku, ale jeśli taki był, to za pewnością go pokonali. Nigdy jednak nie zdecydowali się na ślub.

Enrique wolny czas poświęca swoim maluchom. Na jego profilu na Instagramie można zobaczyć, jak bawi się z córeczką. Wspólnie śpiewają piosenkę dla dzieci i poruszają się w jej rytmie. W tle słychać głos Anny.

Obserwujecie Enrique na Instagramie?

Zobacz także: Enrique Iglesias udostępnił zdjęcie z córeczką. Fani gwiazdora są zachwyceni

Enrique jest autorem wielu wakacyjnych przebojów! Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać inne piosenki.

Hity lata
Rozwiąż quiz

Wakacyjne przeboje. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz te hity

Hity lata

1. Piosenka "Agnieszka" zespołu Łzy była niekwestionowanym hitem. Dokończ tekst tego przeboju: "Było ciepłe lato..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów