Emily Ratajkowski pozuje w seksownym bikini, ale internauci zauważyli tylko jeden szczegół

Łucja Siennicka 09.08.2019
Emily Ratajkowski
Fotografia: Marechal Aurore/ABACA/East News

Emily Ratajkowski pozuje w nietypowym wydaniu na łamach cenionego czasopisma o modzie. Dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok?

Emily Ratajkowski dodała zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Niby nic nowego, modelka jest przecież znana z tego, że chętnie eksponuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych.

Uwagę jednak zwraca jeden szczegół - Ratajkowski spogląda w stronę aparatu z uniesioną ręką, pokazując nieogoloną pachę. 

Emily Ratajkowski pozuje z nieogoloną pachą

Emily Ratajkowski jest uważana za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Modelka jest świadoma swojej urody i chętnie dodaje seksowne zdjęcia na Instagramie.

Mało kto wie, że uroda nie jest jej jedynym atutem. Ratajkowski angażuje się społecznie i jej nieogolone pachy są pewnego rodzaju protestem

Emily wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Harper's Baazar" i napisała esej do gazety. Poruszyła kwestię wolności kobiet.

Daj kobietom możliwość bycia tym, kim chcą i tak różnorodnymi, jak tylko mogą. Napisałam esej dla "Harper's Bazaar" na temat znaczenia prawa kobiet do wyboru (jak się ubiera, co publikuje, jeśli zdecyduje się golić, czy nie) bez względu na to, co wpływa na sposób, w jaki się prezentuje. Róbcie swoje, panie, cokolwiek by to nie było - napisała pod zdjęciem.

Kontrowersyjne zdjęcie miało zwrócić uwagę użytkowników Instagrama i być pretekstem do dyskusji. 

Spora część internautów była zachwyconą odwagą 28-latki

Robisz coś fantastycznego, używając swojego wpływu, żeby obalić dogmaty piękna i mówić o osobistej wolności! Dziękuję za to, dziękuję, że nie jesteś tylko pięknym obrazkiem! - napisała jedna z internautek.

Mężczyźni nie do końca byli zachwyceni fotografią. Pojawiły się prośby, żeby kobiety nie zapominały o depilacji. 

To nie jest higieniczne - pisali.

Co sądzicie o depilacji? Uważacie, że jest konieczna?

Zobacz także: Angelina Jolie na okładce amerykańskiego wydania "Elle". Zdjęcia wykonał Polak!

Modelki mają wiele obserwatorów na Instagramie, a niektóre z nich zwiedzają piękne miejsca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów