Ellen DeGeneres wyznała, że poznała synka Meghan I Harry'ego! "Trzymałam go na rękach"

Łucja Siennicka 12.09.2019
Ellen DeGeneres
Fotografia: The Ellen Show/Ferrari Press/East News

Ellen DeGeneres wyznała, że poznała małego Archiego! Amerykańska prezenterka jest zachwycona synkiem księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Co powiedziała?

Ellen DeGeneres poznała małego Archiego! Narodziny synka Meghan Markle i księcia Harry'ego były jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń tego roku. Chłopiec przyszedł na świat w maju, a jego słynni rodzice raczej nie opowiadają o nim w mediach i rzadko pokazują się z nim publicznie. Co o małym arystokracie powiedziała amerykańska prezenterka?

Ellen DeGeneres poznała synka Meghan i Harry'ego!

Meghan Markle jest bardzo specyficzną księżną i luźno traktuje etykietę królewską. Markle kroczy własnymi ścieżkami, dlatego nie zgodziła się na udostępnianie wizerunku jej synka.

Meghan pokazuje tyle, ile musi. Mały Archie wychowuje się z dala od błysków fleszy, można zobaczyć tylko kilka oficjalnych zdjęć malucha, w tym z jego chrzcin.

Przypominamy, że Meghan i Harry wciąż nie zdradzili, kto został ojcem chrzestnym malucha. Trzeba przyznać, że do tej pory niewiele osób widziało małego arystokratę. 

Nic dziwnego, że Ellen DeGeneres jest tak szczęśliwa, że królewska para przedstawiła jej synka i do tego pozwoliła jej trzymać go na rękach!

Trzymałam na rękach małego Archiego. Karmiłam go. Waży 15 funtów, co w przeliczeniu daje jakieś 17 dolarów amerykańskich - zażartowała Ellen w swoim programie.

Ellen dodała, że nie ma żadnego zdjęcia, ale narysowała małego Archiego. Na ekranach pojawiła się główka chłopca, oczywiście nieudolnie narysowana. DeGeneres dodała, że chłopczyk bardzo przypomina swojego sławnego tatę.

Wygląda zupełnie jak Harry. Tak, ma ciało, ale narysowałam tylko twarz - uspokoiła. Ma idealnie okrągłą główkę zupełnie jak Harry i więcej włosów niż ja w jego wieku - podsumowała.

Myślicie, że młody Archie zostanie w przyszłości celebrytą?

Zobacz także: Dramatyczny apel ojca księżnej Meghan. "Czyż nie tego chciałby każdy dziadek?"

Lubisz rodzinę królewską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów