Meghan Markle po raz kolejny skrytykowana. Bronił ją sam książę Karol

Sylwia Bagińska 06.07.2018
Meghan Markle i Książe Harry
Fotografia: Eastnews

Meghan Markle krytkowana nie tylko przez prasę. Mocne słowa padły ze strony przyjaciela brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Karol będzie bronił żony swojego syna!

Meghan Markle jako żona Księcia Harry'ego i Księżna Hrabstwa Sussex - nie ma łatwo. Po dołączeniu do rodziny królewskiej, obserwuje ją mnóstwo ludzi, a to wiążę się z nieustanną falą krytyki. Jak widać Meghan powinna się przygotować na atak nie tylko ze strony mediów...

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle jest plagiatem? Jest oficjalne oświadczenie!

Krytyka Meghan Markle

Meghan Markle została skrytykowana przez przyjaciela rodziny królewskiej. Nicky Haslam, który jest związany z brytyjską monarchą to uznany projektant wnętrz. Jednak dobre relacje z Królową Elżbietą jak i jej synem, Księciem Karolem nie powstrzymały go przed wypowiedzeniem obraźliwych komentarzy na temat żony Księcia Harry'ego i jej rodziny.

Nicky Haslam stwierdził, że rodzina Meghan, "jest bardzo pospolita". Ojca księżnej Sussex nazwał "wielką bryłą". Dodał też, że jego nieobecność na ślubie Księcia Harry'ego i Meghan była "błogosławieństwem".

Meghan Markle w sukni ślubnej
Fotografia: EASTNEWS

Przyjaciel rodziny królewskiej skrytykował także suknię ślubną Meghan Markle, twierdząc, że "wyglądała jak z betonu" i "powinna być wykonana z cieńszego materiału". Dodał także, że "nie pasowała do reszty".

Książę Karol w obronie Meghan Markle

Informator Hollywood Life wyjawia, że "Książe Harry zamierza porozmawiać ze swoim przyjacielem na temat komentarzy dotyczących Meghan i jej rodziny". Dodaje jeszcze, że "Książe Karol zaniepokojony jest medialnymi doniesieniami w prasie, i uważa, że niektóre informacje są snobistyczne, ale subtelne".

Według doniesień informatora "Książę Harry także niepokoi się negatywnymi plotkami na temat jego żony".

Zarówno Książę Harry jak i jego ojciec, Książę Karol - stając w obronie Meghan pokazali, że członkowie rodziny królewskiej wspierają się zawsze!

Zobacz także: Wpadka na ślubnym zdjęciu Harry'ego i Meghan Markle! Fotograf się nie popisał

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zobacz także: Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej

Autor: Sylwia Bagińska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów