Edyta Górniak dobrowolnie opuściła "Agenta". Pokonały ją własne lęki?

Hanna Skowron 07.03.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Instagram/@edytagorniak

Edyta Górniak zrezygnowała z dalszego udziału w programie "Agent-Gwiazdy". Pokonały ją własne słabości?

Edyta Górniak dała się poznać w "Agencie" od zupełnie innej strony. Wokalistka wyznała, że nigdy wcześniej nie brała udziału w takim programie oraz że bała się odsłonić przed widzami. Edyta okazała się bardzo wrażliwa i emocjonalna. Do każdego zadania w programie podchodziła z ambicją i ciekawością, ale jednocześnie trudno było jej poradzić sobie z własnymi lękami. Ostatecznie Edyta Górniak zrezygnowała z dalszego udziału w programie TVN. Co się wydarzyło i jak zareagowali fani wokalistki?

Edyta Górniak rezygnuje z udziału w programie "Agent"

Drugi odcinek programu "Agent-Gwiazdy" był niezwykle trudny dla uczestników. Musieli oni zmierzyć się z żywiołem wody i przepłynąć sto metrów w niesprzyjających warunkach. Już wtedy Edyta Górniak podeszła do zadania sceptycznie. Piosenkarka powiedziała, że panicznie boi się wody. Powodem miała być trauma z dzieciństwa - ojciec wokalistki straszył ją wrzuceniem do rzeki, gdy była niegrzeczna. 

Do basenu wchodzę po schodach. Wchodzę tylko do uda, a potem dostaję zadyszki i już się boję - powiedziała gwiazda.

Dodatkowo Edytę przerósł fakt, że w zadaniu ucierpiała Krystyna Czubówna - potrzebna była interwencja lekarza. Decydującym momentem dla Edyty Górniak było ostatnie zadanie drugiego odcinka programu "Agent-Gwiazdy". Uczestnicy musieli wykonać zadanie w nocy na terenie starej rzeźni. Gwiazdy musiały wejść do budynku w kompletnych ciemnościach, by odnaleźć pieniądze oraz cenne immunitety i jokery. Edyta Górniak zdawała się być tym przerażona już na początku, gdy przyszła jej kolej, to z łzami wybiegła z budynku. 

Próbowałam dwa razy wejść do tego pomieszczenia, ale lęk mi nie pozwolił - tłumaczyła gwiazda.

Ostatecznie Krystyna Czubówna z powodów zdrowotnych nie mogła wrócić do programu, jej miejsce zajęła Kasia Wołejnio, która odpadła w pierwszym odcinku. Największym zaskoczeniem była jednak rezygnacja Edyty Górniak z programu. Edyta przerwała Kindze Rusin sprawdzanie testów i oznajmiła, że odchodzi na rzecz osoby, która miałaby odpaść. 

Nie potrzebuję sobie nic więcej udowodnić, to nie jest poddanie się - powiedziała wzruszona artystka.

Fani komentują decyzję Edyty Górniak

Jak zareagowali fani programu i Edyty Górniak?

Jedni pochwalili ją za odwagę i wsparli w tej decyzji:

Wyrzuciła wszystkie wnętrzności w dwóch odcinkach - serce, historie rodzinne i lęki na dłoniach, po czym odeszła na swoich warunkach. Prawdziwa gwiazda show - napisała internautka.

Były też osoby, które doszukiwały się w tej sytuacji drugiego dna:

Edzia miała kontrakt na dwa odcinki. Miała przyciągnąć publiczność, zrobić szum wokół programu i tyle. Nie wierzę, że było inaczej, bo musiałaby zapłacić ogromną karę za zerwanie kontraktu przed czasem.... -zauważył internauta.

Uważacie, że Edyta Górniak podjęła słuszną decyzję?

Zobacz także: Oto najpopularniejsze gwiazdy w polskim show-biznesie! Oni cieszą się naszym zainteresowaniem

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów