Edyta Górniak narzeka na jazdę samochodem i żali się, że ma zakwasy

Łucja Siennicka 09.10.2019
Edyta Górniak
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Gwiazda postanowiła wyrobić sobie uprawienia do jazdy samochodem, a wszystko to zostanie pokazane w telewizji. Okazuje się, że nie jest to dla niej łatwy czas i bardzo narzeka na zakwasy.

Edyta Górniak zapowiadała się na jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Współcześnie gwiazda wciąż jest na topie, regularnie koncertuje, jednak coraz rzadziej mówi się o jej dokonaniach muzycznych.

Tym razem będzie można zobaczyć Edytę w nowej roli. Diwa przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy, a jej starania zostaną pokazane w nowym programie TVN.

Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Gwiazda narzeka na zakwasy

Edyta Górniak będzie bohaterką nowego programu "My Way", który będzie emitowany na TVN w każdą środę o 21.30. Premiera ma odbyć się 30 października

Edward Miszczak tłumaczył, że pomysł na program pojawił się, gdy jego ekipa telewizyjna dowiedziała się, że Edyta Górniak nie ma prawa jazdy. Gwiazda przyjęła propozycję i zgodziła się nauczyć jazdy samochodem. 

Ostatnio Agnieszka Jastrzębska przeprowadziła wywiad z diwą, starając się dowiedzieć, jak idzie jej za kierownicą. Górniak szczerze odpowiadała na pytania i wszystko wskazuje na to, że nie jest łatwo.

Nie lubię robić rzeczy pobieżnie lub jako tako, żeby się prześlizgnąć. To mnie w ogóle nie interesuje, chcę zrobić wszystko jak najlepiej. Na razie to jest tak daleka droga, że trochę się zniechęcam, mam różne dni. Dwa pierwsze tygodnie byłam wręcz przerażona. Znalazłam sobie taki sposób, żeby zagadywać moich instruktorów, po to, żeby oni nie mieli szansy mówić mi rzeczy, których ja nie rozumiem - powiedziała.

Gwiazda przyznała, że instruktorzy ją rozpraszają. Dodała również, że jazda samochodem jest dla niej prawdziwym wyzwaniem i męczy ją fizycznie. 

Zmagam się z zakwasami, plecy mnie bolą - żali się gwiazda.

Na temat umiejętności Edyty wypowiedział się także jej instruktor. 

Jest kursantką niecodzienną. Jest to gwiazda, osoba bardzo humorzasta. Jest perfekcjonistką w każdym calu i często to, jakie ma samopoczucie, jest dużo ważniejsze, niż to co dzieje się na drodze - powiedziała.

Edyta wyznała, że nie zaczęła się jeszcze uczyć teorii. Gwiazda nie wie jeszcze, jak sobie poradzi.

Myślicie, że sobie poradzi?

Zobacz także: Górniak o trudnym dorastaniu Allana: "Jemu się zmienia cała chemia mózgu"

Chciałbyś spędzić wieczór z polskimi gwiazdami? Sprawdź, z którą z nich bawiłbyś się/bawiłabyś się wspaniale!

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów