Ed Sheeran otwiera restaurację w londyńskim Notting Hill

Roksana Orlicka 19.03.2019
Ed Sheeran
Fotografia: Instagram/@teddysphotos

Ed Sheeran ma w planach otworzenie restauracji i klubu w prestiżowej części Londynu. Ma być smacznie i na luzie. 

Ed Sheeran jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Artysta wielokrotnie przyznawał w wywiadach, że osiągnął w muzyce więcej, niż kiedykolwiek zakładał. Sheeran wyprzedaje na pniu koncerty na największych stadionach na świecie, jego muzyka pojawia się w niemal każdej radiostacji, a płyty rozchodzą się w milionach egzemplarzy. Wszystko wskazuje na to, że artysta ma w planach poszerzenie swojej działalności i chciałby spróbować swoich sił w gastronomii. Ed Sheeran otwiera restaurację oraz klub - wszystko to w prestiżowej części Londynu.

Ed Sheeran otwiera klub i restaurację

Sheeran otwiera w przyszłym miesiącu restaurację i klub w Notting Hill - dzielnicy, w której mieszka na co dzień. Nazwa knajpy nie jest jeszcze znana. Współinwestorem jest manager muzyka Stuart Camp. Lokal powstaje na miejscu dawnej hiszpańskiej restauracji Galicia. Muzykowi zależy na luźnej atmosferze. W klubie będzie można posłuchać muzyki na żywo, natomiast w restauracji smacznie zjeść. 

Fani snują domysły na temat nazwy lokalu. Nieoficjalnie mówi się o "Castle on The Hill" - właśnie tak nazywa się jeden z największych przebojów brytyjskiego muzyka.

Odwiedzicie lokal Eda Sheerana?

Zobacz także: Tajemnicze wakacje Eda Sheerana w Polsce. Już wiadomo, jakie miejsce odwiedził!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów