"Dziewczyny z Dubaju" doczekają się ekranizacji. Produkcją zajmie się Doda!

Julita Buczek 28.08.2018
doda jako producentka
Fotografia: Instagram @dodaqueen

"Dziewczyny z Dubaju" trafią do kin! Produkcją zajmie się sama Dorota Rabczewska-Stępień.

Już jakiś czas temu Doda pochwaliła się, że zostanie producentką filmową. Na jej debiut nie trzeba było długo czekać, ponieważ w ostatnim udzielonym wywiadzie zapowiedziała, że ma w planach zrobienie filmu o "aferze dubajskiej".

Zobacz także:  Nowy konflikt Dody i Górniak! O co poszło tym razem?

Film o modelkach z Dubaju

Doda chce zostać producentką filmową kontrowersyjnego filmu. Fabuła ma opierać się na głośnej "aferze dubajskiej" oraz książce dziennikarza Piotra Krysiaka (Dziewczyny z Dubaju). Książka jest dziennikarskim śledztwem, które ujawniło słynną aferę. 

Zobacz także:  Internauci zaniepokojeni wyglądem Dody. "Na pewno wszystko ok?"

Doda chce zdemaskować "dubajskie modelki"

Piosenkarka i producentka jest świadoma, jakie kontrowersje może wywołać jej produkcja. Dorota chce zdemaskować "grzechy z przeszłości" innych celebrytek i modelek. Jak na razie nie są znane szczegóły dotyczące filmu. Producentka nie zdradziła nazwiska reżysera ani obsady. Mamy jednak nadzieję, że niedługo ktoś z produkcji ujawni więcej szczegółów.

Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy się boją, że film zdemaskuje ich "grzechy z przeszłości" i będą chcieli go zablokować. Szczerze mówiąc, na to właśnie liczę. - wyznaje Doda w rozmowie z "Party"

O co chodzi z "aferą dubajską"?

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, kiedy do sieci wyciekły screeny rozmów celebrytek i modelek, które oferowały swoje ciało w zamian za drogie prezenty czy wysokie sumy pieniędzy. Autor książki "Dziewczyny z Dubaju" postanowił zająć się sprawą i wykonał dokładne śledztwo, które opisał w swojej książce. Okazało się, że kobiety najczęściej wyjeżdżały do Dubaju, ale również do Cannes czy Saint Tropez. Książka odsłania świat świetnie prosperującego seks-biznesu.

Jeśli chcesz mieć najmodniejszą fryzurę tego sezonu, koniecznie przejrzyj nasze propozycje! Znajdziesz tam modne i łatwe w wykonaniu stylizacje.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów