Drake świętuje pokonanie rekordu The Beatles kontrowersyjnym tatuażem

Łucja Siennicka 13.08.2019
Drake
Fotografia: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

Drake to artysta, który jako pierwszy pobił rekordy ustanowione przez The Beatles. Wszystko wskazuje na to, że jest z tego powodu zachwycony!

Drake zadebiutował w 2010 roku płytą "Thank Me Later" i od tego czasu nie znika z list przebojów. Każda jego kolejna płyta okazuje się dużym sukcesem komercyjnym, co przekłada się na sprzedaż albumów.

Artysta pobił ostatnio kilka imponujących rekordów. Tym samym wprzedził The Beatles. Drake jest zachwycony swoim sukcesem i postanowił go uczcić w nietypowy sposób.

Drake cieszy się z tego, że pokonał The Beatles

Drake ma na swoim koncie aż osiem albumów. Artysta wydaje płyty regularnie, a teledyski osiągają na YouTube zawrotne liczby wyświetleń. 

Kanadyjczyk ma grono wiernych fanów, którzy chętnie kupują jego muzykę i wspierają go podczas tras koncertowych.

32-letni raper pobił w ostatnich miesiącach kilka rekordów i tym samym zdetronizował The Beatles. O jakim rekordzie mowa?

Drake wprowadził aż siedem piosenek do pierwszej dziesiątki notowania Billboard Hot 10. Raper postanowił uczcić swój sukces nowym tatuażem.

Przedstawia on The Beatles ze słynnej okładki "Abby Road" oraz wyprzedzającego ich Drake'a. Co ciekawe - wytatuowany raper macha kultowym muzykom.

Myślicie, że Drake powinien się porównywać z legendarnym zespołem?

Zobacz także: Anita Lipnicka i Kuba Karaś z The Dumplings stworzyli nową wersję "Piosenki księżycowej"

W ostatnich miesiącach ukazało się kilka naprawdę świetnych płyt! Sprawdź, czy już je słyszałeś/słyszałaś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów