Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda pokój jej syna. "Mogłam trochę zaszaleć"

Łucja Siennicka 25.09.2019
Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska pokazała, jak wygląda pokój jej syna. Dekoratorka przyznała, że chłopak dał jej wolną rękę i mogła zaszaleć przy wyborze dodatków. Jest naprawdę stylowo!

Dorota Szelągowska chętnie udostępnia w mediach społecznościowych efekty swojej pracy. Tym razem pokazała, jak wygląda pokój jej syna. Szelągowska przyznała, że samodzielnie urządziła pokój swojego dziecka i dodała, że syn dał jej dużą dobrowolność, przez co mogła zaszaleć z dodatkami. Efekt jest powalający!

Dorota Szelągowska pokazała pokój syna

Dorota przeprowadziła niemałą rewolucję w pokoju syna. Dekoratorka włożyła wiele pracy w to, żeby 18-letni Antonii mógł czuć się w swoim pokoju swobodnie. Nowe wnętrze jest naprawdę stylowe i bardzo nowoczesne!

Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. (...) Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat - właściciel pokoju - napisała.

Warto wspomnieć, że Szelągowską tylko na samym Instagramie obserwuje ponad pół miliona użytkowników! Większość z nich jest zachwycona efektem jej pracy.

Ściany są pomalowane na ciemny kolor, jednak mimo to pomieszczenie wydaje się być jasne i przytulne

Otwarte półki bardzo ocieplają wnętrza, ale ja się zawsze zastanawiam, kto to będzie wycierał - napisała jedna z internautek.

Jeszcze inni uznali, że to idealne miejsce dla dorastającego mężczyzny.

Fantastyczny. Przytulny, męski z charakterem i praktyczny - pisali.

Jak wam się podoba?

Zobacz także: Szelągowska pokazała zdjęcie z podbitym okiem!

Szukasz inspiracji? Zobacz, co jest aktualnie modne!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów