Dorota Gardias jest w ciąży? Wszystko już jasne! Pojawił się komentarz w tej sprawie

Łucja Siennicka 11.07.2019
Dorota Gardias
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dorota Gardias jest w ciąży? Takie plotki pojawiły się kilka tygodni temu, gdy paparazzo opublikował niefortunne zdjęcie pogodynki. Pojawił się komentarz w tej sprawie!

Dorota Gardias była ostatnio pod stałą obserwacją mediów. Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że gwiazda TVN spodziewa się dziecka. Dowodem na to miały być niefortunne zdjęcia, które wykonali paparazzi, a obserwatorzy Doroty dorobili sobie kolejną teorię.

Internauci uznali, że pogodynka tak robi zdjęcia, żeby nie było widać jej brzucha. Wszystko już jasne! Pojawił się komentarz managera Gardias. 

Dorota Gardias jest w ciąży? Wszystko już jasne!

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej lubianych pogodynek. Prezenterka cieszy się dużą sympatią widzów, a jej popularność przeniosła się również do internetu, gdzie obserwuje ją ponad sto tysięcy użytkowników Instagrama.

Dorota chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, udostępnia liczne zdjęcia, na których można zobaczyć, jak spędza czas po pracy.

Prywatnie prezenterka jest mamą kilkuletniej Hani. Dziewczynka jest oczkiem w głowie Gardias i pogodynka czasami umieszcza jej zdjęcia na Instagramie. 

Ostatnio pojawiły się plotki, że gwiazda niedługo ponownie zostanie mamą. Gardias zdementowała pogłoski na temat swojej ciąży. 

Jak podaje Plejada.pl - manager prezenterki skomentował te doniesienia.

Dorota Gardias na sto procent nie jest w ciąży. Ostatnio pokazywała zdjęcia z Toskanii, na których widać, że nie jest - powiedział.

Dorota ostatnio chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje wysportowaną sylwetkę. 

Śledzicie Dorotę Gardias na Instagramie?

Zobacz także: Selma Blair walczy z ciężką chorobą. Opublikowała poruszający wpis: "Wciąż żyję"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów