Dominika Gwit odpowiada na nieprzyjemne komentarze. Aktorka walczy z hejtem

Łucja Siennicka 03.07.2019
Dominika Gwit
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit walczy z negatywnymi komentarzami na temat jej wyglądu.

Dominika Gwit musi codziennie mierzyć się z nienawiścią. Internauci bywają bezlitośni, a Dominika od dawna stara się ich przekonać, że jest szczęśliwa i doskonale czuje się w swoim ciele.

Tym razem nie wytrzymała i w emocjonalnym wideo odparła zarzuty swoich obserwatorów. Co im powiedziała?

Dominika Gwit odpowiada na hejt w internecie

Gwit przeszła kilka lat temu dużą metamorfozę. Postawiła na ćwiczenia i zdrową dietę, dzięki czemu straciła zbędne kilogramy. Aktorka napisała nawet książkę, w której opowiedziała o swojej walce z otyłością.

Dominika przyznała, że dostawała wiele komplementów, ale w nowym wcieleniu nie czuła się najlepiej. Aktorka wróciła do swojej dawnej wagi, próbując przekonać internautów, że teraz jest szczęśliwa.

Obserwatorzy Gwit bywają jednak bezlitośni - nawołują do tego, żeby aktorka przeszła na dietę i zostawiają na jej profilu na Instagramie niepochlebne komentarze.

Niektórzy twierdzą nawet, że Dominika promuje otyłość w sieci. Ostatnio w jej obronie stanęła Ewa Minge

Dominika nagrała InstaStories, na których powiedziała, że wcale nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na jej temat.

Chcecie, to piszczcie. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze i konstruktywną krytykę. Jestem szczęśliwą, piękną, mądrą kobietą i hejt mam głęboko w d**pie - powiedziała.

Dominika mówi, że mierzy się z hejtem od wielu lat. 

Nie interesuje mnie to, co mają do powiedzenia ludzie zwani hejterami. Pozwalam im pisać pod moimi postami tylko dlatego, że mamy wolność słowa, ale w większości w ogóle tego nie czytam, a nawet jak czytam, to nie robi to na mnie żadnego wrażenia - wyznała.

Aktorka bezpośrednio zwróciła się również do tych osób, które zostawiają na jej profilu negatywne komentarze.

Uważam, że skoro macie potrzebę znęcania się nad ludźmi w sieci, to znaczy, że macie jakiś problem. Albo jesteście chorzy psychicznie, albo macie gigantyczne kompleksy, albo jesteście bardzo nieszczęśliwymi ludźmi, bo to nie jest normalne - powiedziała.

Myślicie, że apel Dominiki przyniesie jakieś efekty?

Zobacz także: Księżna Kate niespodziewanie pojawiła się na Wimbledonie i... zachwyciła stylizacją!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów