Dominika Gwit udzieliła wywiadu z mężem. Opowiedziała o swojej wadze i marzeniach o dziecku

Łucja Siennicka 22.08.2019
Dominika Gwit
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Aktorka marzy o tym, żeby zostać mamą. Opowiedziała też o swoim stosunku do wagi i nieprzychylnych komentarzy.

Dominika Gwit jest od roku mężatką! Aktorka znana z filmu "Galerianki" czy serialu "Przepis na życie" przyznaje, że wiedzie szczęśliwe życie. Gwit i jej mąż, Wojciech Dunaszewski, udzielili wywiadu "Vivie!".

Opowiedzieli o tym, jak układa się im w małżeństwie i zdradzili swoje plany na przyszłość. Co więcej, 31-latka powiedziała o swoim stosunku do negatywnych komentarzy, pojawiających się w kontekście jej wagi.

Dominika Gwit o swoich planach na przyszłość w szczerym wywiadzie

Dominika Gwit ma dopiero 31 lat, a już wystąpiła w kilku głośnych produkcjach. Aktorka jest wszechstronnie wykształcona - może się również pochwalić dyplomem z dziennikarstwa

Dominika jest od kilku lat szczęśliwie zakochana, w zeszłym roku wyszła za mąż i z tej okazji udzieliła szczerego wywiadu "Vivie!". Towarzyszył jej mąż, który również odpowiedział na pytania dziennikarki.

Gwit zdradziła, że ich małżeństwo jest szczęśliwe, chociaż zdarzają się niewielkie spięcia i kłótnie.

Nigdy nie pokłóciliśmy się ani nie krzyczeliśmy na siebie, ale sprzeczamy się co chwilę. Jesteśmy jak ogień i woda, mamy zupełnie inne charaktery - wytłumaczyła.

Padło również pytanie o to, jak małżeństwo radzi sobie z krytyką związaną z nadprogramowymi kilogramami Dominiki. Jej mąż wyznał, że aktorka nie ma z tym problemu.

Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić. Ale potem wszystko się zmieniło, teraz mam to w du**e - powiedziała szczerze.

Dziennikarka zapytała parę o to, czy mają jakieś marzenie. Dominika odpowiedziała bezpośrednio:

Jeszcze dzieciaka będziemy chcieli mieć.

Śledzicie Dominikę na Instagramie?

Zobacz także: Anna Nowak-Ibisz poprowadzi program o tematyce erotycznej w TVN Style!

Chcesz mieć w przyszłości dzieci? Zobacz, jaką mamą będziesz!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów