Doda wyznała, że nie planuje powiększenia rodziny. "Nie mam instynktu macierzyńskiego"

Hanna Skowron 01.04.2019
Doda
Fotografia: Instagram/@dodaqueen

Doda nie myśli o powiększeniu rodziny. Wokalistka wyznała, że na razie nie chce być matką.

Doda jest znana z ciętego języka. Wokalistka nie boi się wyrażać swoich poglądów oraz myśli, nawet jeśli są kontrowersyjne. Doda z przyczyn rodzinnych postanowiła zrobić przerwę od intensywnego koncertowania i promocji najnowszej płyty zatytułowanej "Dorota". Wokalistka jest jednak wciąż obecna w mediach. Doda wyznała w wywiadzie dla "Wprost", że nie planuje powiększenia rodziny. 

Doda nie chce mieć dzieci

Doda jest w szczęśliwym związku, a niecały rok temu wyszła za mąż. Fani wokalistki pytają ją od czasu do czasu w mediach społecznościowych, czy zamierza powiększyć rodzinę. Doda udzieliła szczerego wywiadu "Wprost", w którym opowiedziała o swoim poglądzie na macierzyństwo i wyznała, że nie chciałaby na razie być mamą.

Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza - tłumaczyła.

Doda powiedziała, że każda kobieta ma prawo do podjęcia takiej decyzji. Wytłumaczyła również, że lubi dzieci, ale na tę chwilę po prostu nie ma instynktu macierzyńskiego.

Doda dodała, że jej dzieciństwo było szczęśliwe i uważa, że rodzice powinni stawiać dzieci na piedestale i zachwycać się ich sukcesami, żeby pociechy czuły się docenione i ważne. 

Uważacie, że ludzi nie powinno interesować życie prywatne artystów?

Zobacz także: Mieszkanie Dody do wynajęcia. Zobacz luksusowe wnętrza, w których mieszkała gwiazda!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów