Dlaczego Kinga Rusin usunęła wszystkie wpisy o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy to koniec konfliktu?

Julita Buczek 15.09.2018
kinga rusin dodala nowe zdjęcie
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kinga Rusin usunęła wszystkie wpisy dotyczące konfliktu z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Od połowy tygodnia w show-biznesie toczy się spór między Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kingą Rusin. Chodzi o wzięcie udziału pierwszej z nich w reklamie znanej marki kosmetycznej. Rusin, jako wielbicielka i obrończyni zwierząt twierdzi, że kosmetyki testowane są właśnie na zwierzętach.

Rusin dodała zdjęcia na Instagram

Dziennikarka jako pierwsza opublikowała wpis, który miał uderzyć w Małgorzatę Rozenek-Majdan i reklamę jaką, przygotowała. Nie obyło się bez odpowiedzi ze strony Radosława Majdana oraz taty Małgorzaty, którzy stanęli po stronie Gosi. Po próbie obrony i odparcia ataku, Kinga dodała jeszcze jeden wpis, który niestety nie wisiał na jej instagramowej tablicy zbyt długo! Małgorzata Rozenek skomentowała to tylko jednym zdaniem.

Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku przykro...

Zobacz także:  Rusin ostro atakuje Rozenek: "Wypindrzona, sztuczna lala". Wielka awantura gwiazd TVN!

Dlaczego Rusin usunęła swoje wpisy?

Kinga wstawiła nowe zdjęcie na którym widzimy, jak idzie plażą, a w tle widzimy zachodzące słońce. Radosław Majdan również usunął posty ze swojego Instagrama! 

Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN.

Co na to fani Rusin?

Jej obserwatorzy nie byli zbyt zachwyceni obrotem spraw! Oczywiście wypowiedzieli swoje zdanie w komentarzach pod ostatnim zdjęciem dziennikarki.

Z jednej strony dobrze pani zrobiła. Po co zaśmiecać swój profil złą energią. Za każdym razem, kiedy będzie pani tam zaglądać, wyskakiwać będą demony. Czasami mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Śmieci same się wyniosły. Dobrej nocy

Czego się nie robi dla pieniędzy, prawda? Szef zrobił porządek i inaczej teraz każdy gada, co za żenująca sytuacja. Wiele Pani na tym straciła!

Przykre.. pozostał niesmak i zawód wszystkich wspierających...bez sensu... można było już nie eskalować...ale nie można było gumkować ..to nie były tylko Pani słowa...eh..brak szacunku dla nich wszystkich

Jeśli ciekawi was jak wyglądała Małgorzata Rozenek-Majdan na początku kariery, koniecznie obejrzyjcie galerię!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów