Demi Moore wydaje książkę "Inside Out". Aktorka szczegółowo opowiada o byłych związkach i trudnym dzieciństwie

Łucja Siennicka 13.09.2019
Demi Moore
Fotografia: Michael Buckner/VarietyRex Features/Shutterstock

Demi Moore jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych hollywoodzkich aktorek. 56-latka zdradziła intymne szczegóły ze swojego życia w książce "Inside Out".

Hollywoodzkie gwiazdy często decydują się na napisanie biografii i w ten sposób wyjawiają swoje sekrety. To zawsze prawdziwa gratka dla fanów! Demi Moore to kolejna aktorka, która opisała swoje życie w książce. Moore jest szczera, opowiada o trudnych sytuacjach i rozlicza się z dawnymi związkami. Czego o niej nie wiedzieliśmy?

Demi Moore napisała książkę "Inside Out"

Demi Moore ma 56 lat i od kilka dekad regularnie pojawia się na dużym ekranie. Mogliśmy ją oglądać w takich produkcjach jak "Uwierz w ducha", "Striptiz" czy "Niemoralna propozycja"

Aktorka postanowiła się rozliczyć ze swoją przeszłością w książce i zapowiada, że jeszcze nigdy nie była tak szczera. Moore opowiada o swoim dzieciństwie, życiu w Hollywood i związkach.

To ekscytujące, a jednak czuję się bardzo bezbronna. Tu nie ma żadnej pozy. To nie jest czyjaś interpretacja mnie samej - powiedziała w rozmowie z "The New York Times".

Demi opisuje szczegółowo swoje dzieciństwo. Mieszkała między innymi w Nowym Meksyku, Pensylwanii, Ohio i stanie Waszyngton i Kalifornii

Wyjawia, że była nieśmiała i nie radziła sobie ze sławą. Pierwszy raz opowiada także o uzależnieniach. Jak podaje Onet - Moore nie idealizuje swojego życia, jest wręcz surowa wobec siebie.

Demi opowiada też o swoich małżeństwach - pierwsze z nich trwało kilka lat i było nieszczęśliwe. Moore przyznała, że wielokrotnie zdradzała Freddy'ego Moore'a.

Aktorka wyznaje, że to jednak kolejne małżeństwo wywróciło jej świat do góry nogami.

Bruce dosłownie zmiótł mnie z nóg: poznaliśmy się, pobraliśmy się i byłam w ciąży - wszystko w ciągu zaledwie czterech miesięcy - napisała w "Inside Out".

Bruce Willis i Demi Moore rozwiedli się po kilku latach małżeństwa. Ich rozstanie zbiegło się ze śmiercią matki aktorki. Demi Moore zrobiła sobie wtedy przerwę od show-biznesu, o czym również opowiada w książce. 

Warto wspomnieć, że Demi Moore miała napisać książkę już w 2012 roku. Miała ona opisywać jej kontakty z dziećmi, ale też podsumować związek z Ashtonem Kutcherem

Premiera książki jest zaplanowana na 24 września. Przeczytacie?

Zobacz także: Maddox Jolie-Pitt o relacji z Bradem Pittem. Te słowa mogą zaboleć

Lubisz oglądać filmy? Sprawdź, który z nich opisuje twoje życie!

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"
Rozwiąż quiz

Dowiedz się, który film opisuje twoje życie

Kadr z filmu "Kac Vegas 3"

1. Jak według ciebie wygląda wymarzona randka?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów