Demi Moore oskarża Ashtona Kutchera o "chorobliwą rozwiązłość". Aktor odpowiada

Łucja Siennicka 26.09.2019
Ashton Kutcher
Fotografia: Instagram/@aplusk

Demi Moore wydała książkę, w której rozlicza się z przeszłością. Gwiazda zdradziła wiele intymnych szczegółów ze swojego życia. Nie pozostawiła również suchej nitki na swoich byłych partnerach.

Demi Moore ostatnio rzadko pojawia się na ekranach kin. Gwiazda postanowiła przypomnieć o sobie w inny sposób. Aktorka wydała książkę "Inside Out", w której rozlicza się z bolesną przeszłością i jest wobec siebie bardzo krytyczna.

Dodatkowo Moore zdradza bardzo intymne szczegóły ze swojego życia w licznych wywiadach. W jednym z nich opowiedziała o tym, że Ashton Kutcher wielokrotnie ją zdradzał. Aktor postanowił się odnieść do tej wypowiedzi.

Demi Moore zarzuca Kutcherowi liczne zdrady

Demi Moore i Ashton Kutcher zaczęli się spotykać w 2003 roku. Parę dzieliło 16 lat różnicy, jednak mimo to zdawali się być szczęśliwi. Ślub wzięli dwa lata później podczas skromnej i prywatnej ceremonii.

Tworzyli małżeństwo przez sześć lat, następnie rozstali się w atmosferze skandalu. Otwarcie mówiło się o tym, że ich związek rozpadł się przez zdrady młodego aktora. 

Kutcher szybko ułożył sobie życie - aktor związał się Milą Kunis, z którą doczekał się dzieci. Wszystko wskazuje na to, że 41-latek odnalazł prawdziwą miłość i ustatkował się. 

Kutcher natrafił w mediach na wypowiedź byłej żony i postanowił się do niej odnieść na Twitterze. Najprawdopodobniej nie przejmuje się jej oszczerstwami. 

Już miałam nacisnąć przycisk i opublikować naprawdę wrednego tweeta. Potem zobaczyłem mojego syna, córkę i żonę i usunąłem go - napisał szczerze.

Uważacie, że media społecznościowe to dobre miejsce na pranie brudów?

Zobacz także: Przerażające zdjęcia Miley Cyrus. Czy z gwiazdą jest wszystko w porządku?

Myślisz o małżeństwie? Sprawdź, jaką żoną będziesz w przyszłości!

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów