Demi Lovato dodała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Aktorka opublikowała bardzo szczery wpis

Łucja Siennicka 06.09.2019
Demi Lovato
Fotografia: Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Demi Lovato opublikowała swoje zdjęcie w stroju kąpielowym. Zdjęcie ma ważny przekaz. Aktorka chyba jeszcze nigdy nie była tak szczera!

Demi Lovato przyznała się do tego, że zdarza się jej retuszować zdjęcia. Aktorka wyznała, że wiąże się to z dużym lękiem i brakiem samoakceptacji. Gwiazda przyznała, że chciała się dopasować do oczekiwań swoich fanów. Tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda bez zbędnych filtrów. I trzeba przyznać, że jest piękna!

Demi Lovato opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym

Demi Lovato wkroczyła w świat show-biznesu, gdy była jeszcze dzieckiem. Aktorka dała się poznać w cieszących się popularnością produkcjach Disneya, w tym "Camp Rocku" czy "Słonecznej Sonny". Warto wspomnieć, że Lovato zajmuje się również muzyką i ma na swoim koncie aż sześć płyt

Trzeba przyznać, że sława, która spadła na nią w młodym wieku, nie ułatwiała jej życia. 27-latka borykała się z wieloma problemami na tle psychicznym. Do tego nigdy nie ukrywała, że ma problemy z samooceną. 

Demi cierpiała na anoreksję, była również uzależniona od narkotyków i alkoholu. W 2018 roku gwiazda prawie przedawkowała narkotyki. To tragiczne wydarzenie otworzyło jej oczy i sprawiło, że inaczej zaczęła patrzeć na świat.

Lovato uczęszcza na terapię, dodatkowo uczy się akceptować swoje ciało. Od jakiegoś czasu Demi chętnie pokazywała swoje zdjęcia w bikini na profilu na Instagramie. Dopiero teraz wyznała, że musi przejść jeszcze długą drogę, by czuć się dobrze.

Piosenkarka zdecydowała się jednak dodać zdjęcie bez filtrów i retuszu.

Demi przyznała, że wcześniej edytowała zdjęcia, żeby jej fani nie zarzucili jej problemów z wagą. Artystka dodała, że nie chce już więcej spełniać oczekiwać innych ludzi.

Oto ja, bezwstydna, bez strachu i dumna z posiadania ciała, które tyle przeszło i będzie dalej mnie zadziwiać, gdy kiedyś, mam nadzieję, urodzę dziecko - wyznała.

Artystka przyznała, że wcześniej stresowała się treningami i odmawiała sobie wszelkich przyjemności.

Demi Lovato przyznała również, że pracuje nad nową płytą. 

Uważacie, że Demi wygląda pięknie?

Zobacz także: Ujawniono informacje na temat zdrowia Demi Lovato. Fani się nie ucieszą

Chciałbyś pójść ze znaną osobą na imprezę? Sprawdź, z kim byś się świetnie bawił!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów