Dawid Podsiadło zostanie milionerem? Jego zarobki są imponujące!

Hanna Skowron 12.03.2019
Dawid Podsiadło
Fotografia: Karol Makurat/REPORTER/East News

Dawid Podsiadło zostanie najmłodszym milionerem? Wszystko na to wskazuje!

Dawid Podsiadło zdobywa niemal wszystkie nagrody muzyczne, ostatnio tryumfował podczas rozdania Fryderyków za ubiegły rok. Jego utwory nie słabną na popularności i wciąż można je usłyszeć w stacjach radiowych. Muzyk kontynuuje trasę koncertową, promującą jego najnowszą płytę "Małomiasteczkowy". Tym razem koncerty odbywają się w mniejszych miejscowościach i bardziej kameralnych salach koncertowych, ale szacuje się, że ostatnie sukcesy Podsiadły, przyniosą mu miliony. Na czym zarobi najwięcej?

Dawid Podsiadło zarobi miliony na nowej trasie

Najwięcej pieniędzy przyniesie właśnie trasa koncertowa. Bilety na koncerty Dawida wyprzedają się na pniu. "Wielkomiejski tour" trwa od lutego do maja. Podsiadło wystąpi łącznie na 55 koncertach, a za jeden występ zarobi około 45 tysięcy złotych. Można oszacować, że łącznie na konto artysty trafi nawet 2,5 mln złotych!

To jest zdecydowanie jego czas. Dawid Podsiadło zapowiedział, że dalej będzie współpracować z Bartkiem Dziedzicem, producentem płyty "Małomiasteczkowy". Jego koncerty są dopracowanym widowiskiem, podczas którego można usłyszeć największe przeboje muzyka niekiedy w nowych, intrygujących aranżacjach.

Wybierzecie się na któryś z koncertów Dawida?

Zobacz także: Dawid Podsiadło z potrójną platyną!

Dawid Podsiadło
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Dawida Podsiadło? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Dawid Podsiadło

1. Gdzie urodził się i wychował Dawid Podsiadło?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów