Dawid Podsiadło jest zakochany! Muzyk zdradził również, co myśli o randkowaniu z fankami

Hanna Skowron 12.04.2019
Dawid Podsiadło
Fotografia: Adam Jankowski/ REPORTER

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najbardziej cenionych wokalistów. Fanka zapytała wprost, czy wielbicielki mają szansę zdobyć jego uczucia. Co odpowiedział?

Dawid Podsiadło jest jednym z najważniejszych artystów młodego pokolenia, co zdecydowanie przenosi się na jego popularność. Najnowszy album "Małomiasteczkowy" odniósł duży sukces, na fali którego Dawidowi udało się wyprzedać na pniu całą trasę koncertową, odbywającą się w największych halach koncertowych w Polsce. Jedna z fanek zapytała artystę na Instagramie, czy jego serce jest zajęte. 

Dawid Podsiadło jest na fali

Dawid Podsiadło niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w wywiadach, natomiast wiele można wywnioskować z osobistych tekstów piosenek.

Podsiadło ma dobrą passę - mówi się o tym, że na najnowszej trasie koncertowej zarobi nawet 2 miliony złotych, jego muzyka jest grana w największych radiostacjach w kraju, a koncerty cieszą się dużą popularnością. 

Dawid Podsiadło jest zakochany!

Mogłoby się wydawać, że w tym intensywnym dla muzyka czasie nie ma miejsca na uczucia. Podsiadło był przez wiele lat związany z Eweliną Cnotą, para była nawet zaręczona. Jednak ich drogi rozeszły się.

Spekulowano, że artysta widuje się z Zofią Wichłacz, aktorką młodego pokolenia. Ostatnio można było ją oglądać w takich filmach i serialach jak "Miasto 44", "1983" czy "Rojst".

Para nigdy nie potwierdziła oficjalnie swojej zażyłości.

Teraz jedna z obserwatorek zapytała Dawida na Instagramie, czy umówiłby się z fanką.

Generalnie bycie moim fanem/fanką raczej mocno dyskwalifikuje jeśli chodzi o randkowanie - odpowiedział.

Okazuje się, że Dawid jednak zwraca uwagę na swoje słuchaczki.

Wśród tysięcy spotkanych na swojej drodze uczestników koncertów widziałem wiele osób, które zachwyciły mnie swoją urodą lub osobowością lub jednym i drugim. Więc zakładam, że gdybym był zainteresowany nawiązaniem kontaktu, to bym to zrobił - dodał.

Co więcej - Podsiadło ujawnił, że jego serce jest już zajęte!

Niestety, jak zwykle, jestem potwornie zakochany - poinformował fanów.

Myślicie, że Dawid zdradzi coś więcej na następnej płycie?

Zobacz także: Dawid Podsiadło z potrójną platyną!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów