Courteney Cox pokazała zdjęcie nastoletniej córki. Coco założyła sukienkę mamy!

Łucja Siennicka 13.06.2019
Courteney Cox
Fotografia: Instagram/@courteneycoxofficial

Courteney Cox ma świetny kontakt ze swoją nastoletnią córką. Gwiazda "Przyjaciół" założyła niedawno Instagram i chętnie udostępnia zdjęcia swojej pociechy. Najnowsze zachwyciło internautów!

Courteney Cox jest przede wszystkim znana jako Monica Geller z kultowego serialu "Przyjaciele". Aktorka przez dziesięć lat wcielała się w zabawną Monicę, dzięki czemu zyskała światową rozpoznawalność.

Ekipa "Przyjaciół" tak bardzo się polubiła, że do dzisiaj utrzymuje kontakt. Ostatnio Jennifer Aniston wyznała, że aktorzy również chcieliby, żeby serial doczekał się kontynuacji.

Courteney Cox udostępniła zdjęcie córki 

Courteney aktualnie spotyka się z muzykiem z zespołu Snow Patrol, ale w latach 1999-2013 była w związku małżeńskim z amerykańskim aktorem, Davidem Arquette

54-letnia aktorka jest mamą 14-letniej Coco. Nastolatka jest oczkiem w jej głowie. Courteney chętnie udostępnia jej zdjęcia i pokazuje, jak wspólnie spędzają czas. 

Cox dodała zdjęcie Coco - nastolatka ma nim tę samą sukienkę, którą niegdyś nosiła jej mama. 

Nie jestem osobą, która trzyma się rzeczy, ale to był naprawdę dobry zakup - zażartowała Courteney.

Courteney Cox miała na sobie tę sukienkę podczas premiery filmu "Oczy węża", która odbyła się w 1998 roku - czyli aż 21 lat temu!

Fani uznali, że sukienka jest bardzo w stylu bohaterki Courteney z "Przyjaciół". Zdjęcie skomentowała również jej koleżanka z planu Lisa Kudrow, czyli serialowa Pheobe. 

Obie jesteście piękne! - piszą internauci. 

Oglądaliście "Przyjaciół"?

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski na wakacjach. Aktorka pokazała nietypowe zdjęcie męża

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów